13 czerwca uczniowie klas I a oraz I c uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Olsztyna. Celem wyjazdu było centrum interaktywnej rozrywki Pixel World, które okazało się miejscem zabaw, które doskonale zintegrowało obie klasy. Udział w grach ruchowych, teleturnieju na żywo w formie quizu, rywalizacji na interaktywnych matach przyniósł mnóstwo radości i pozytywnych emocji.
View the embedded image gallery online at:
https://spsusz.pl/w-szkole/wydarzenia/6449-klasy-ia-i-ic-na-wycieczce-w-pixel-world#sigProId8da67b783a
https://spsusz.pl/w-szkole/wydarzenia/6449-klasy-ia-i-ic-na-wycieczce-w-pixel-world#sigProId8da67b783a







