Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 3415
Pin It
Rada Rodziców w Szkole Podstawowej 2022/2023
 
Prezydium Rady Rodziców 
1. Natalia Czeszejko - przewodnicząca
2. Agnieszka Dybich - zastępca
3. Małgorzata Adamowicz
4. Wojciech Laskowski
5. Grzegorz Tomaszewski
 
Komisja Rewizyjna Rady Rodziców
1. Iwona Fabijańska
2. Marcin Glegoła
3. Alicja Dalecka
 
Rady klasowe wg klas
 Klasa Wychowawca Skład Rady Klasowej 
 I A Wiktorowicz Małgorzata przewodniczący: Przednik Sylwester
członek: Brzezińska Ewelina
członek: Rogala Aleksandra
 I B Górtatowska Gabriela Przewodnicząca: Brzozowska Magdalena
członek: Wojciechowska Małgorzata
członek: Kowalska Katarzyna
 I C Prus Katarzyna przewodnicząca: Cieplak Monika
członek: Miłkowska Martyna
członek: Kot Kamila
 II A Zdziebłowska Anna Przewodnicząca: Woronko Iwona
Członek: Bieńkowska Magdalena
Członek: Nickel Magdalena
 II B Klimek Joanna Przewodniczący: Tomaszewski Grzegorz
Członek: Iwanow Joanna
Członek: Zakrzewska Paulina
 II C Hiszpańska Katarzyna Gospodarz: Szedler Elżbieta
Członek: Stankiewicz Justyna
Członek: Kraska Magdalena
 II D Malinowska Joanna przewodnicząca: Adamowicz Małgorzata
członek: Grzechowiak Paulina
członek: Dumkiewicz Joanna
 III A Bedra Barbara przewodnicząca: Dybich Agnieszka
członek: Furmańska Iwona
członek: Szumiłowska Małgorzata
 III B Ciuruś Dorota przewodnicząca: Zwierko Dorota
członek: Kurowski Janusz
członek: Jaworska Anna
 III C Wierzchowska Anna Przewodnicząca: Czeszejko Natalia
członek: Piotrkowska Magda
członek: Sokołowska Ewelina
 IV A Wróbel Lucyna przewodnicząca: Lesiak Joanna
członek: Jaworska Monika
członek: Anzel Małgorzata
 IV B Olewniczak Jolanta członek: Nowakowska Monika
członek: Godlewska Magdalena
przewodnicząca: Zalewska Magdalena
 IV C Wierzchowski Jakub przewodnicząca : Gajer Iwona
członek : Nowakowska Alicja
członek : Drzewoszewska Grażyna
 IV D Furmański Krzysztof przewodniczący: Laskowski Wojciech
członek: Dybich Agnieszka
członek: Borecka-Liszewska Magdalena
 V A Włodarska Anna Gospodarz: Kolczyńska Milena
Zastępca: Drzewoszewska Justyna
Zastępca: Puwalska Marysia
 V B Długaszek Joanna przewodnicząca: Czeszejko Natalia
członek: Furmańska Anna
członek: Iwanow Marta
 V C Sarnowska Justyna Przewodnicząca: FABIJAŃSKA IWONA
Członek: PYRZEWSKA MAŁGORZATA
Członek: GÓRNA MONIKA
 V D Siecińska Agnieszka przewodniczący: Glegoła Marcin
członek: Dwórznik Aleksandra
członek: Sokołowska Agnieszka
 VI A Kaniecka Małgorzata Przewodnicząca: Piasecka Aneta
Zastępca przewodniczącego: Weiner-Januszewska Ewa
Skarbnik: Tyburska Agnieszka
 VI B Kołodziejska Mariola przewodniczący: Rogala Krzysztof
członek: Habraszewska Aleksandra
członek: Sosnowska Magdalena
 VI C Jabłońska Katarzyna Gospodarz: Sokołowska Ewelina
Zastępca gospodarza: Zdzichowska - Baran Sylwia
Zastępca gospodarza: Kosinska Ewelina
 VI D Rykaczewski Grzegorz Przewodnicząca: Jackiewicz Małgorzata
członek: Jaworska Monika
członek: Pyrzewska Zofia
 VII A Skrzypczyńska Magdalena przewodnicząca: Kalisz Natalia
członek: Potuczko Sylwia
członek: Sugalski Grzegorz
 VII B Palińska Jolanta przewodnicząca: Szul Malwina
członek: Drozdowska Anna
 VIII A Rykaczewska Dorota Przewodnicząca: Tracewska Edyta
Z-ca : Górnik Lucyna
członkini: Kolus Marta
 VIII B Dankowska Elżbieta przewodnicząca: Kaca Agnieszka
członek: Dalecka Alicja
członek: Pyrzewska Małgorzata
 VIII C Piotrowski Ryszard przewodnicząca: Borecka-Liszewska Magdalena
z-ca przewodniczącej: Maniora Aneta
skarbnik: Orłowska Beata
 VIII D Olszewska Dorota członek: Przednik Aneta
przewodnicząca: Kochalska Sylwia
członek: Celanowicz Jolanta
 VIII E Sawicka Anna przewodnicząca: Grzywacz Małgorzata
członek: Rajchman Lucyna
członek: Gugała Katarzyna

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1