Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 17
Pin It

Zdalne nauczanie plastyki to również wyzwanie dla uczniów. Trzeba samemu, w domu zapoznać się z tematem i wykonać pracę. Uczniowie klas piątych tworzą kompozycje, natomiast klasy szóste dowiadują się, na czym polega grafika i sami tworzą odbitki. Oto niektóre z nadesłanych prac.

Odsłony: 389
Pin It

Lekcja WF w domu Jak pokazują nasi uczniowie dom jest także miejscem, w którym aktywnie można spędzać czas. Co tydzien będziemy prezentować uczniów, którzy w domu wykonują ćwiczenia zaproponowane przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Odsłony: 134
Pin It

Miło nam poinformować o sukcesie uczennicy klasy VIII b – Emilii Wiśniewskiej. Uczennica razem z kolegami i koleżankami ze szkoły w listopadzie 2019 roku przystąpiła do pierwszego etapu Konkursu Przedmiotowego z Matematyki organizowanego przez Kuratora Oświaty w Olsztynie. W grudniu dowiedzieliśmy się, że Emilia dostała się do finału, który odbył się w lutym. 20 marca udostępnione zostały oficjalne wyniki konkursu. Uczennica została laureatem.

Odsłony: 82
Pin It

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od środy 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku kontynuujemy kształcenie na odległość naszych uczniów w związku z zawieszeniem zajęć na terenie szkoły. Od tego dnia wprowadzamy również obowiązek realizacji nowych treści podstawy programowej oraz monitorowania postępów uczniów, weryfikacji wiedzy i umiejętności uczniów. Szczegółowe informacje i zasady kształcenia na odległość przekazane są w wiadomości dla rodziców w dzienniku elektronicznym.

Odsłony: 257
Pin It

Zdalne nauczanie uczniów z klasy Va razem z rodzicami.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2