Odsłony: 167
Pin It

Uczniowie naszej szkoły, biorący udział w wymianie SUSZ-JARMEN, w ostatni piątek i sobotę zwiedzali Gdańsk. Wyjazd miał na celu przygotowanie do wizyty naszych kolegów z Niemiec. Podczas tych dwóch dni zwiedziliśmy Westerplatte,  Główne Miasto Gdańsk, Stare Miasto, Europejskie Centrum Solidarności. Wszyscy wrócili pełni wrażeń i miłych wspomnień. 

Odsłony: 478
Pin It

Rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który na długi czas zapada w pamięci każdego ucznia. Jest to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków po dwumiesięcznym okresie wakacyjnej laby i beztroski. W poniedziałek, 2 września 2019 r. o godzinie 9.00, uroczystym apelem zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. Część oficjalna rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu.

Odsłony: 86
Pin It

Uroczyste rozpoczęcie rok szkolnego 2019/20 dla uczniów Szkoły Podstawowej w Suszu odbędzie się 2 września 2019r. o godz. 9:00 na boisku szkolnym. (w razie złej pogody w hali CSiR w Suszu).

Odsłony: 173
Pin It

Robert Miśkiewicz jest tegorocznym absolwentem naszej szkoły. Uczęszczał do klasy VIIIb, której wychowawcą była pani Małgorzata Nowaczek. Wielokrotnie informowaliśmy o licznych sukcesach Roberta zarówno na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym.

Odsłony: 447
Pin It

19 czerwca 2019 r. zakończyliśmy uroczyście  rok szkolny 2018/2019. Ostatni dzwonek zabrzmiał zarówno dla uczniów przechodzących do historii gimnazjów, jak i dla ósmoklasistów, którzy ze wzruszeniem żegnali się z gronem pedagogicznym, dyrekcją oraz kolegami i koleżankami. Był to też ostatni dzwonek dla Pani Wicedyrektorki, Barbary Gredeckiej, która odeszła na zasłużony odpoczynek. Wzorem lat ubiegłych apel uświetnili  swoją obecnością  znamienici goście, wśród których nie zabrakło przedstawicieli Rady Rodziców, Policji, Straży Pożarnej i Kościoła.