Odsłony: 43
Pin It

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tak też było u nas. W dniu 17.01.2020 roku w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla klas I-III, pod hasłem: Taneczna podróż po Europie. Tego dnia można było spotkać w szkole  kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko,  były wróżki, królewny, policjanci, Spider-Mani, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.  Uczniowie świetnie się bawili uczestnicząc wspólnie w zorganizowanych dla nich zabawach.

Odsłony: 216
Pin It
 
W dniach 13.01.2020r. - 17.01.2020r. nasza szkoła wzięła udział w zorganizowanej akcji charytatywnej dla 6-miesięcznej Julki chorej na SMA 1 z Nowego Miasta Lubawskiego. Akcja została zorganizowana dzięki uczennicom z klasy 8a: Oliwii Gałkowskiej, Amelii Sarnowskiej, Martynie Łaszkiewicz wraz z współpracą nauczycieli a w szczególności z pomocą Pani Jolanty Olewniczak. Akcja przebiegła pomyślnie, szkoła kolejny raz pokazała, że potrafi pomóc innym w potrzebie. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie.

Odsłony: 28
Pin It

16 stycznia 2020 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klasy III b. Goście przybyli bardzo licznie. Część artystyczną przygotowała p. Barbara Bedra. Uczniowie klasy III b zaprezentowali się  w przedstawieniu  jasełkowym. Występ wzbogaciły pięknie zaśpiewane pastorałki. Uczniowie przedstawili humorystyczną inscenizację o babci i dziadku wzbogaconą tańcem. Część artystyczna zakończyła się złożeniem życzeń oraz wręczeniem laurek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Odsłony: 36
Pin It

Od 20 stycznia na terenie województwa warmińsko-mazurskiego  rozpoczynają się ferie. Wszyscy uczniowie zapewne czekają na nie z niecierpliwością. W związku ze zbliżającym się wypoczynkiem w środę 15 stycznia  uczniów klasy III b ( wych. B. Bedra) i III d ( wych. D. Ciuruś) odwiedził policjant, który przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zimowej przerwy. Podczas spotkania funkcjonariusz przypomniał m.in. jak można bezpiecznie spędzać czas wolny.

Odsłony: 346
Pin It

Już od kilkunastu lat w naszej szkole na przełomie listopada i grudnia trwa wielkie usypywanie GÓRY GROSZA. Celem akcji, podczas której zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Oprócz tego istotnego celu jest jeszcze jeden, równie ważny. Uczniowie decydując się na wrzucanie tych drobnych monet uczą się empatii, wrażliwości i otwartości na pomoc drugiej osobie.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2