Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 30602
Pin It
Lista nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023


L.p

Nazwisko i imię

Przydział

1.       

Bedra Barbara

edukacja wczesnoszkolna

2.       

Bluj – Kołakowska Emilia

nauczyciel wspomagający

3.       

Ciuruś Dorota

edukacja wczesnoszkolna

4.       

Dankowska Elżbieta

matematyka

5.       

Długaszek Wiesława

matematyka

6.       

Furmański Krzysztof

w-f

7.       

Górtatowska Gabriela

edukacja wczesnoszkolna

8.       

Hiszpańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

9.       

Jabłońska Katarzyna

matematyka

10.   

Kaniecka Małgorzata

j. angielski

11.   

Klimek Joanna

edukacja wczesnoszkolna

12.   

Kołodziejska Mariola

biologia, nauczyciel wspomagający

13.   

Kotłowska Aleksandra

j. polski, nauczyciel wspomagający

14.   

Kuchnio Anna

j. angielski

15.   

Kuta Anna

j. polski

16.   

Licznerska Dorota

j. niemiecki

17.   

Malinowska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

18.   

Mazińska Agnieszka

wych. świetlicy

19.   

Michałowski Mariusz

w-f , informatyka

20.   

Olewniczak Jolanta

geografia, przyroda, WDŻ

21.   

Olszewska Dorota

j. polski

22.   

Palińska Jolanta

historia, j. polski, WOS

23.   

Paliński Włodzimierz

historia

24.   

Piotrowski Ryszard

biologia

25.   

Prus Izabela

nauczyciel biblioteki

26.   

Prus Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

27.   

Pyrzanowska Bogumiła

religia, technika

28.   

Romaniuk Ewa

plastyka

29.   

Rosiak Łukasz

geografia, nauczyciel wspomagający

30.   

Ruszkiewicz Małgorzata

w-f

31.   

Rykaczewska Dorota

historia, WOS, WDŻ, edukacja dla bezpieczeństwa

32.   

Rykaczewski Grzegorz

historia, WOS, WDŻ, edukacja dla bezpieczeństwa

33.   

Ryszka Wioletta

logopeda

34.   

Sarnowska Justyna

j. angielski

35.   

Sarnowski Zbigniew

w-f

36.   

Sawicka Anna

chemia

37.   

Siecińska Agnieszka

j. polski

38.   

Sitnik Anna

muzyka

39.   

Skrzypczyńska Magdalena

matematyka

40.   

Smułkowska Katarzyna

nauczyciel wspomagający

41.   

Smułkowski Piotr

 fizyka, informatyka

42.   

Staręga Ilona

pedagog

43.   

Świst-Piotrowska Danuta

religia

44.   

Tur Maciej

informatyka, technika

45.   

Wieczorek Olena

wych. świetlicy

46.   

Wierzchowska Anna

edukacja wczesnoszkolna

47.   

Wierzchowski Jakub

w-f

48.   

Wiktorowicz Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

49.   

Włodarska Anna

język polski

50.   

Włodarski Jacek

religia, muzyka

51.   

Wolf-Marszałkiewicz Joanna

plastyka, nauczyciel biblioteki

52.   

Wróbel Lucyna

j. angielski

53.   

Zabawa Małgorzata

religia

54.   

Zdziebłowska Anna

edukacja wczesnoszkolna

55.   

Zielińska Agnieszka

pedagog

56.   

Żarnowska

Magdalena

psycholog

 

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1