Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 27585
Pin It
Lista nauczycieli w roku szkolnym 2021/2022

L.p.

Nazwisko i imię

Przydział

Bedra Barbara

edukacja wczesnoszkolna

 2

Bluj – Kołakowska Emilia

nauczyciel wspomagający

 3

Ciuruś Dorota

edukacja wczesnoszkolna

 4

Dankowska Elżbieta

matematyka

 5

Długaszek Wiesława

matematyka

 6

Fanslau Alicja

nauczyciel świetlicy

 7

Furmański Krzysztof

w-f

 8

Giżeńska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

 9

Górtatowska Gabriela

edukacja wczesnoszkolna

 10

Hiszpańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 11

Jabłońska Katarzyna

matematyka, nauczyciel wspomagający

 12

Kaniecka Małgorzata

j. angielski

 13

Klimek Joanna

edukacja wczesnoszkolna

 14

Kołodziejska Mariola

biologia, nauczyciel wspomagający

 15

Kotłowska Aleksandra

j. polski, nauczyciel wspomagający

 16

Kuchnio Anna

j. angielski

 17

Kuta Anna

j. polski

 18

Malinowska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

 19

Mazińska Agnieszka

nauczyciel świetlicy

 20

Michałowski Mariusz

W-f , informatyka

 21

Nowaczek Małgorzata

matematyka

 22

Olewniczak Jolanta

geografia, przyroda, WDŻ

 23

Olszewska Dorota

j. polski

 24

Palińska Jolanta

historia, WOS, WDŻ

 25

Paliński Włodzimierz

historia

 26

Piotrowski Ryszard

biologia

 27

Prus Izabela

geografia, nauczyciel biblioteki

 28

Prus Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 29

Pyrzanowska Bogumiła

religia

 30

Romaniuk Ewa

plastyka

 31

Rosiak Łukasz

geografia, nauczyciel wspomagający

 32

Ruszkiewicz Małgorzata

w-f

 33

Rykaczewska Dorota

historia, WOS, WDŻ edukacja dla bezpieczeństwa

 34

Rykaczewski Grzegorz

historia, WOS, WDŻ, edukacja dla bezpieczeństwa

 35

Ryszka Elżbieta

j. polski

 36

Ryszka Wioletta

logopeda

 37

Sarnowska Justyna

j.angielski

 38

Sarnowski Zbigniew

w-f

 39

Sawicka Anna

chemia

 40

Sękowska Ewa

j. niemiecki

 41

Siecińska Agnieszka

j. polski,

 42

Sitnik Anna

muzyka

 43

Skrzypczyńska Magdalena

matematyka, nauczyciel wspomagający

 44

Smułkowska Katarzyna

nauczyciel wspomagający

 45

Smułkowski Piotr

 fizyka

 46

Staniewicz Daria

psycholog

 47

Staręga Ilona

pedagog

 48

Świst-Piotrowska Danuta

religia, nauczyciel wspomagający

 49

Traczyk Tomasz

Informatyka, technika

 50

Tur Maciej

informatyka, technika

 51

Wieczorek Olena

j. angielski

 52

Wierzchowska Anna

edukacja wczesnoszkolna

 53

Wierzchowski Jakub

w-f

 54

Wiktorowicz Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

 55

Włodarska Anna

język polski

 56

Włodarski Jacek

religia, muzyka

 57

Wolf-Marszałkiewicz Joanna

plastyka, nauczyciel biblioteki

 58

Wróbel Lucyna

j. angielski

 59

Zabawa Małgorzata

religia

 60

Zdziebłowska Anna

edukacja wczesnoszkolna

 65

Zielińska Agnieszka

pedagog

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl