Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 23
Pin It

29 września 2023 roku, ponad 250 uczniów Szkoły Podstawowej w Suszu zainaugurowało sportowy rok szkolny 2023/2024. Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła wszystkim zawodnikom z klas I-VIII.

Odsłony: 1340
Pin It
Za nami wycieczka na basen, która odbyła się dnia 28.09.2023 w Iławie z  wychowawcą klasy p. M. Ruszkiewicz oraz opiekunem p. Jakubem Wierzchowskim. Podczas wyjazdu mielimy świetną zabawę i integrację, uczestnicy pod opieką profesjonalnych instruktorów pływania mogli oswoić się z wodą, opanować style pływackie oraz doskonalić umiejętności.

Odsłony: 842
Pin It

Wrażenia po udziale w Uroczystej Inauguracji 12 edycji Programu Edukacyjnego Planety Energii pozostaną na długo w naszej pamięci. Oprawa przyrodnicza, jak i przygotowana część merytoryczna odegrały tu dużą rolę. Spotkania z ciekawymi ludźmi inspirują do ekologicznych działań. Zapewnione atrakcje, zabawy, warsztaty, spotkane wróżki leśne i bocian zachęcają do praktycznych działań przyrodniczych.

Odsłony: 1006
Pin It

We wrześniu każdego roku pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbywa się Narodowe Czytanie. W bieżącym roku czytano powieść „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.

Odsłony: 1331
Pin It

Ruszyła kolejna dwunasta edycja Programu Edukacyjnego Planeta Energii, a uczniowie klasy trzeciej a uczestniczyli w uroczystej inauguracji. Zostaliśmy zaproszeni 25 września do Gdańska jako laureaci zeszłorocznej edycji konkursu Planety Energii. Wspominając zeszłoroczne wydarzenia dzięki naszej wygranej uczniowie klas I-III uczestniczyli w Pikniku Bioróżnorodności.

Odsłony: 261
Pin It

Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników powołanych na konsultacje kadry województwa rocznika 2012. Na liście powołanych znajduje się czterech zawodników z klasy sportowej Vd. Franciszek Cap i Kacper Borecki reprezentujący klub Mały Jeziorak Iława oraz Igor Lewandowski i Jakub Ćwikliński reprezentujący barwy Unii Susz. Gratulujemy oraz życzymy powodzenia na konsultacjach.

Odsłony: 459
Pin It

Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w ruchu drogowym jako piesi. Dzielnicowy Komisariatu Policji w Suszu sierż.szt. Szymon Różański przypomniał dzieciom o roli znaków drogowych w porządkowaniu i regulowaniu ruchu ulicznego, przeprowadzał dzieci na drugą stronę ulicy i jednocześnie wyjaśnił im zasady uczestnictwa w ruchu ulicznym.

Odsłony: 804
Pin It

15 września to dzień, w którym na całym świecie obchodzimy Dzień Kropki. Święto to swój początek zawdzięcza książce Petera H. Reynoldsa pt. „The Dot”, w której poznajemy historię Vashti, dziewczynki, która nie wierzyła w swoje możliwości plastyczne, ale dzięki nauczycielce plastyki i malutkiej kropce – uwierzyła w siebie.

Odsłony: 888
Pin It

W ramach obchodów Światowego Dnia Fair Play nauczyciele klas trzecich zorganizowali zawody w duchu Fair Play. Uczniowie klas trzecich ustawili się na boisku szkolnym w odpowiednim stroju z pozytywną energią. To inicjatywa, mająca na celu nie tylko promocje Fair Play, ale również i wartości etyczne w sporcie jak i w życiu. Uczniowie z dużą ochotą i zaangażowaniem uczestniczyli w tej akcji, bardzo dobrze się przy tym bawiąc. 

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1