Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 213
Pin It

Już dziś tj. 31.07.20 (piątek) do godz 14:30 w sekretariacie szkoły można odbierać zaświadczenia z wynikami z egzaminu ósmoklasisty.

Odsłony: 82
Pin It

Uczniowie będą mogli również sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl). Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które uczniowie klasy VIII otrzymają wraz z zaświadczeniami. Wyniki będą dostępne w systemie informatycznym 31 lipca br. od godz. 10:00. Uczniowie odbierają zaświadczenia osobiście po okazaniu dowodu tożsamości (legitymacji szkolnej).

Odsłony: 513
Pin It
Informujemy, że zaświadczenia z wynikami Egzaminu Ósmoklasisty będzie można odbierać w sekretariacie szkoły od 3 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) od godziny 8.00. Szkoła, wyniki będzie odbierać w dniu 31 lipca (piątek). Jeśli uda się w miarę szybko te wyniki przywieźć i odpowiednio przygotować (potrzebne są kopie potwierdzone za zgodność z oryginałem), być może pojawi się szansa na odbiór tego samego dnia. Jeśli będzie taka możliwość, natychmiast na stronie szkoły pojawi się odpowiedni komunikat.

Odsłony: 137
Pin It

Dziś 29 czerwca 2020r. w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród za konkurs artystyczny,, Mam Talent".Gratuluję wszystkim.

Odsłony: 471
Pin It

Pod takim hasłem 26 czerwca 2020 roku o godz. 8.30 w Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Suszu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Ze względu na liczebność naszych uczniów, wytyczne dotyczące zachowania bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego szkoła nie organizowała tradycyjnego zakończenia roku szkolnego.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl