Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 317
Pin It

Zapraszamy do głosowania na swoich faworytów w szkolnym konkursie "Mam talent".

Odsłony: 150
Pin It

Zachęcamy Was do udziału w konkursie z wychowania fizycznego  pt.,,Moja ulubiona aktywność fizyczna w czasie pandemii. Pokażcie jak dbacie o aktywność fizyczną ? Jak ćwiczycie ? Jak przyjaźnicie się ze sportem ?

Odsłony: 52
Pin It

W związku z obecną sytuacją odwołujemy wyjazd EuroWeek. Swoją decyzję przekazaliśmy głównym organizatorom. Fundacja Euroweek zobowiązała się oddać wpłacone zaliczki. O możliwości odbioru wpłat poinformujemy na stronie szkoły i profilu fb. Pełni nadziei czekamy na możliwość wyjazdu w kolejnym roku szkolnym. Pozdrawiamy! Nauczyciele języków obcych.

Odsłony: 102
Pin It

1. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III będą się odbywały od dnia 25 maja 2020 r. w budynku nr 2 /tzw. czerwonej szkole/ - w godzinach od 8.00 do 12.30. W celu zapewnienia opieki będzie tam również czynna świetlica w godzinach ustalonych w porozumieniu z rodzicami. Prosimy o przekazanie szkole informacji, w jakich godzinach szkoła ma zapewnić opiekę Państwa dziecku.

Odsłony: 127
Pin It

W maju w naszej szkole odbył się Dzień Europy. W ramach tego projektu uczniowie klas IV - VIII przygotowali prace w formie gazetki na temat kuchni, świat, tradycji i obyczajów krajów Europy. Przesłane pracę zostały zrealizowane w ramach zdalnego nauczania.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl