Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 144
Pin It
Dnia 12.10.2021r. w CSiR w Suszu odbyła się akcja ,,Hoop Spoort" mająca na celu rozpowszechnianie sportu i rekreacji wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Organizatorem wydarzenia cyklu warsztatów ,,Hooop Spoort'' jest Fundacja Klub Polskiej Lekkiej Atletyki, która kierowana jest dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej.

Odsłony: 190
Pin It

W październiku uczniowie klasy V b wraz z wychowawczynią p. Mariolą Kołodziejską delektowali się smacznym tortem ufundowanym przez Radę Rodziców. Smakołyk został wręczony uczniom jako nagroda za 100% frekwencję w roku szkolnym 2020/ 2021.

Odsłony: 431
Pin It

Dnia 13 października 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia.

Odsłony: 254
Pin It

12 października z okazji Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski przeprowadził ankietę wśród uczniów naszej szkoły, w której poprosił o dopisanie nazwisk nauczycieli do poszczególnych kategorii. Zwycięzcy nauczyciele otrzymali od Samorządu dyplom i słodki podarunek. Gratulujemy zwycięzcom.

Odsłony: 129
Pin It

12 października uczniowie klas III b oraz III d wybrali się na wycieczkę do Centrum rekreacyjno-sportowego "Hullo", które mieści się w Lubawie. To był dzień wielu aktywności. Braliśmy udział w lekcji chemii na wesoło, w kinie sferycznym oglądaliśmy seans poświęcony komunikacji międzyludzkiej, bawiliśmy się wykorzystując nowe technologie, poznaliśmy świat laserów oraz gier w okularach VR.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl