Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 163
Pin It

Piękne dekoracje, ozdoby świąteczne, pyszne ciasta, gry i zabawy, loteria fantowa, fotobudka, kino, spotkanie z Mikołajem i jedyna w swoim rodzaju świąteczna atmosfera czeka na wszystkich 9 grudnia 2022r. w Szkole Podstawowej w Suszu w ramach organizowanego Jarmarku Świątecznego.

Odsłony: 86
Pin It

Planeta Energii, ogólnopolski program edukacyjny Energi z Grupy ORLEN skupia się na edukacji najmłodszych w zakresie poznania i dbałości o naszą planetę. Program został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Odsłony: 69
Pin It

7 grudnia szkolna biblioteka zorganizowała spotkanie pt. „Mikołajkowe czytanie”. Do udziału zaprosiliśmy najlepszych czytelników z klas  I –III.  Odbyły się 3 spotkania dla poszczególnych pionów klas. Chciałyśmy, żeby  spotkania były miłe, ciekawe i wesołe. Wszystkim klasom czytałyśmy fragmenty książek o tematyce świątecznej, następnie uczniowie odpowiadali na pytania do przeczytanych tekstów. 

Odsłony: 140
Pin It

W dniu mikołajek uczniowie klasy 6c pod kierunkiem nauczycielki języka obcego Anny Kuchnio przeprowadzili wśród pozostałych uczniów naszej szkoły zabawę. Polegała ona na zachęceniu do wypowiedzi w języku angielskim. Chętni losowali pytania i odpowiadali na nie. Wszystko po to by przełamać barierę językową. 

Odsłony: 141
Pin It

Dziś Mikołajki w klasie 7A były okazją do przećwiczenia angielskiego czasu Present Continuous. Uczniowie dorysowywali Mikołaja do przedstawionej scenki i musieli zrozumieć co Mikołaj robi na obrazku.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1