Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 100
Pin It

Dnia 6 kwietnia 2024 r. w naszej szkole uczniowie klas młodszych wzięli udział w spotkaniu z autorem lektury „Cukierku! Ty łobuzie!” Panem Waldemarem Cichoniem. Dzięki spotkaniu z pisarzem uczniowie klas I-III dowiedzieli się m. in. dlaczego kot nazywa się Cukierek, kiedy napisał swoją pierwszą książkę a także skąd czerpie inspiracje do tworzenia opowieści o tym niezwykłym kocie i jego wspaniałych przygodach.

Odsłony: 137
Pin It

Uczniowie klasy VII c uczyli się przygotowywać i piec gofry. Zapach pieczonych gofrów roznosił się po całej szkole. Tradycyjne gofry są lekkie, puszyste i chrupiące. Podane z bitą śmietaną, dżemem lub kremem czekoladowym są idealnym deserem.

Odsłony: 102
Pin It

Uczniowie klasy Vb wiedzą, że domowe ciastka są słodkie, kruche, delikatne i bardzo smaczne. Ich przygotowanie zajmuje 30 minut. Smakują każdemu. Można je ozdobić lukrem lub polać czekoladą.

Odsłony: 407
Pin It

Szkoła Podstawowa im gen. J. Bema w Suszu ogłasza nabór do czwartej klasy sportowej o profilu piłka nożna i lekkoatletyka. Do klasy mogą ubiegać się uczniowie obecnych klas trzecich.

Odsłony: 316
Pin It

Dnia 9.04.2024 klasa IV c po raz kolejny wybrała się na lekcje pływania do Iławy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Wystarczyło kilka tygodni, aby móc cieszyć się wzmocnieniem mięśni, poprawą wydolności płuc, polepszeniem nastroju, oswojeniem z wodą, co buduje zaufanie i pozwala na bezstresowe odkrywanie technik pływackich, które szybko opanowaliśmy.

Odsłony: 481
Pin It
Wiele osób marzy o podróży w czasie. Klasa 5a w taką podróż wyruszyła. Napisaliśmy listy do samych siebie z przyszłości, następnie zamknęliśmy je w kapsule czasu i zakopaliśmy w naszym szkolnym ogródku. Przeczytamy je ponownie dopiero w klasie 8. 

Odsłony: 654
Pin It

W piątek, 5 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbył się Dzień bez plecaka – z ang. „no backpack day”. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły bez plecaków. Zabawa polegała na tym, by przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory w czymś innym niż plecak. 

Odsłony: 426
Pin It

W marcu uczniowie z klasy 6d uczestniczyli w spotkaniu z lokalnym kosmetologiem -  panią Katarzyną Pietrasiak. Młodzież miała możliwość wysłuchania prelekcji na temat ,,Problemy nastoletniej skóry. Jak prawidłowo dbać i pielęgnować cerę w okresie dojrzewania?”.

Odsłony: 43
Pin It

Klasa 5a miło i kreatywnie spędziła czas przygotowując wielkanocne ozdoby- poczuliśmy klimat nadchodzących ŚWIĄT

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1