Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 612
Pin It

25 czerwca 2021 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Suszu pożegnali ten trudny rok szkolny. Rok szkolny inny od wszystkich wcześniejszych z nauką zdalną, z nauczycielami, kolegami i koleżankami na odległość, ze sprawdzianami on-line.

Odsłony: 271
Pin It

Trzecioklasiści przez okres edukacji wczesnoszkolnej bardzo się zgrali pomiędzy klasami. Służyły temu wspólne działania i inicjatywy podejmowane w każdej z klas trzecich. Oczywiście tradycji musiało stać się zadość i ostatni dzień roku szkolnego został wykorzystany do integracji przyszłych czwartoklasistów. Przyszedł czas na podsumowanie, wspólne rozmowy i wzruszenia.

Odsłony: 39
Pin It

24 czerwca to przedostatni dzień w szkole przed wakacjami. W naszej placówce jest to już tradycją, że upływa on pod hasłem „Dnia pikników”. Wychowawcy starają się tego dnia zagospodarować swoim uczniom czas na miłych i kreatywnych spotkaniach klasowych i międzyklasowych. Zaczynamy dzień od omówienia zasad bezpiecznego spędzania czasu na pikniku.

Odsłony: 130
Pin It

Zbliżają się wakacje, czas spakować plecaki i ruszyć w drogę. Najważniejszą rzeczą w czasie wypoczynku jest zadbać o bezpieczeństwo. Uczniowie klas trzecich spotkali się z panem policjantem A. Bańkowskim, aby przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa. Tematem przewodnim było hasło „Wakacje z głową na drodze, w lesie i nad wodą”.

Odsłony: 44
Pin It

Przedostatni szkolny dzień spędziliśmy w terenie, próbując pokonać strach przed nieznanym i stawić czoło nowym wyzwaniom. Udało się! Przeszliśmy dzielnie przez wszystkie próby sprawnościowe i zostaliśmy piratami o wielkich sercach. Zapraszamy do fotorelacji. Uczniowie klasy II b.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl