Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 145
Pin It

22 kwietnia to święto Naszej Planety, obchodzone na całym świecie. Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto obchodzone od 1970 roku, obecnie w 192 krajach. W Polsce Dzień Ziemi obchodzony jest od 1990 roku.

Odsłony: 108
Pin It

Z okazji Dnia Liczby w marcu zorganizowany był konkurs fotograficzny pt. „ Matematyka w obiektywie”.

Odsłony: 173
Pin It
2 maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, z tej okazji stwórzmy biało czerwoną flagę ze zdjęć uczniów naszej szkoły. Prosimy o przesyłanie zdjęć na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dziewczynki-kolor biały (biały strój, białe dodatki, białe tło zdjęcia), chłopcy - kolor czerwony (czerwony strój, czerwone dodatki, czerwone tło).

Odsłony: 72
Pin It

Uczniowie klasy I a w ramach lekcji: " W królestwie liter" wykonali swoje inicjały. Dzieci znają pojęcie inicjał oraz wiedzą w jakich sytuacjach znajduje on zastosowanie.

Odsłony: 81
Pin It

Wiosna jest doskonałą motywacją do wielu zadań. Przyroda budzi się do życia, co warto zaobserwować i udokumentować. Obserwatorzy przyrody z klasy trzeciej c  ochoczo zabrali się do działania. Stosując się do zasad bezpieczeństwa zaczęli fotograficzne polowanie na pierwsze oznaki wiosny. Uczniowie kierują się zasadą: „oglądamy, podziwiamy nie zrywamy” przypomnieli sobie nazwy roślin, w tym również chronionych.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl