Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 283
Pin It

Szkoła Podstawowa im gen. J. Bema w Suszu ogłasza nabór do czwartej klasy sportowej o profilu piłka nożna i lekkoatletyka. Do klasy mogą ubiegać się uczniowie obecnych klas trzecich urodzeni w roku 2013 lub młodsi.

Odsłony: 7
Pin It

W lutym 2023 r. zostały przeprowadzone wojewódzkie eliminacje konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, w których brało udział czworo naszych uczniów.

Odsłony: 164
Pin It

31 marca po raz pierwszy uczniowie klas ósmych z naszej szkoły mieli możliwość uczestniczyć w olimpiadzie z geografii. Każda klasa miała swoich przedstawicieli. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań.

Odsłony: 78
Pin It

28 marca 2023r. odbyły się szkolne eliminacje KONKURSU „ CZYTAM I ROZUMIEM” DLA UCZNIÓW KLAS III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU IŁAWSKIEGO. Konkurs organizuje Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Iławie.

Odsłony: 39
Pin It

28 marca 2023r. biblioteka szkolna zorganizowała Konkurs biblioteczny pt. Aleksander Fredro – życie i twórczość. Aleksander Fredro jest patronem roku 2023 wybranym przez Sejm RP.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1