We współpracy z psychologiem szkolnym w maju zorganizowano konkurs profilaktyczny pt. „Zdrowy wybór - moje supermoce”, którego celem było promowanie postaw prozdrowotnych, kształtowanie świadomości zagrożeń wynikających z uzależnień oraz wzmacnianie czynników chroniących.
Wyniki konkursu:
Kategoria KLASY 4-5
Oliwia Żak kl. 5b, I m. w kategorii klas 4-5
Kinga Hiszpańska kl. 5d, II m. w kategorii klas 4-5
Lena Pieczkowska kl.4c, III m. w kategorii klas 4-5
Kategoria KLASY 6-7
Zofia Kaniecka kl. 6b, I m. w kategorii klas 6-7
Aleksandra Sulecka kl. 6b, II m. w kategorii klas 6-7
Maja Dybich kl. 7a, III m. w kategorii klas 6-7
Wyróżnienia:
Natalia Mioskowska kl. 6c, wyróżnienie w konkursie
Oliwia Zwierko kl. 6c, wyróżnienie w konkursie
Julia Anzel kl. 7a, wyróżnienie w konkursie
Julia Zajko kl. 7a, wyróżnienie w konkursie
Jakub Wiśniewski kl. 4c, wyróżnienie w konkursie
Ksawery Brzeziński kl. 4a, wyróżnienie w konkursie
Lena Kalinowska kl. 6b, wyróżnienie w konkursie
Wystawę prac można obejrzeć na korytarzu szkolnym przed pokojem nauczycielskim.
Uczniów do konkursu przygotowały panie: Ewa Romaniuk oraz Joanna Wolf-Marszałkiewicz
https://spsusz.pl/w-szkole/wydarzenia/6448-konkurs-profilaktyczny-pt-zdrowy-wybor-moje-supermoce#sigProIdb4c0528b9a







