Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 39
Pin It

We współpracy z psychologiem szkolnym w maju zorganizowano konkurs profilaktyczny pt. „Zdrowy wybór - moje supermoce”, którego celem było promowanie postaw prozdrowotnych, kształtowanie świadomości zagrożeń wynikających z uzależnień oraz wzmacnianie czynników chroniących.

Wyniki konkursu:
Kategoria KLASY 4-5

Oliwia Żak kl. 5b,  I m. w kategorii klas 4-5

Kinga Hiszpańska kl. 5d, II m. w kategorii klas 4-5

Lena Pieczkowska kl.4c, III m. w kategorii klas 4-5

Kategoria KLASY 6-7

Zofia Kaniecka kl. 6b, I m. w kategorii klas 6-7

Aleksandra Sulecka kl. 6b, II m. w kategorii klas 6-7

Maja Dybich kl. 7a, III m. w kategorii klas 6-7

 

Wyróżnienia:

Natalia Mioskowska kl. 6c, wyróżnienie w konkursie

Oliwia Zwierko kl. 6c, wyróżnienie w konkursie

Julia Anzel kl. 7a, wyróżnienie w konkursie

Julia Zajko kl. 7a, wyróżnienie w konkursie

Jakub Wiśniewski kl. 4c, wyróżnienie w konkursie

Ksawery Brzeziński kl. 4a, wyróżnienie w konkursie

Lena Kalinowska kl. 6b, wyróżnienie w konkursie

 

Wystawę prac można obejrzeć na korytarzu szkolnym przed pokojem nauczycielskim.

Uczniów do konkursu przygotowały panie: Ewa Romaniuk oraz Joanna Wolf-Marszałkiewicz

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1