Z ogromną przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu SKO na „Wielkanocną Skarbonkę”. Poziom tegorocznej edycji był niezwykle wysoki, a kreatywność uczniów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie złożone prace zachwycały estetyką i pomysłowością.
Komisja konkursowa w składzie: Ewa Romaniuk oraz Joanna Wolf-Marszałkiewicz, dokonała trudnego wyboru i wyłoniła laureatów:
W kategorii klas I–III:
I miejsce (ex aequo): Maja Klepczyńska (kl. 1b) oraz Jagna Pomarańska (kl. 2a)
II miejsce (ex aequo): Oliwia Matuszczak (kl. 2a) oraz Blanka Brzezińska (kl. 2a)
III miejsce (ex aequo): Ania Niebojewska (kl. 1a), Aleksander Suski (kl. 1c) oraz Daria Ługowska (kl. 3a)
W kategorii klas IV–VIII:
I miejsce: Kinga Hiszpańska (kl. 5d)
II miejsce: Kornelia Kłodawska (kl. 4b)
III miejsce (ex aequo): Oliwia Bryzek (kl. 4b) oraz Lena Janiszek (kl. 4b)
Pozostali uczestnicy zostali uhonorowani wyróżnieniami. Wszyscy autorzy prac otrzymają pamiątkowe, drobne upominki. Serdecznie gratulujemy talentu i zaangażowania!
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gratulujemy talentu! Nagrody zostaną wręczone wkrótce.
https://spsusz.pl/w-szkole/wydarzenia/6412-wyniki-konkursu-sko-na-najpiekniejsza-skarbonke-wielkanocna#sigProId363c89d61e







