Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 948
Pin It

16.03.2023 w Hali CSiR Susz odbył się kolejny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP Susz. W zawodach wzięło udział osiem drużyn ze szkół podstawowych z naszej gminy oraz z gminy Iława. Drużyny w pierwszej fazie turnieju rywalizowały w dwóch grupach, gdzie mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Dwie pierwsze drużyny z każdej grupy zagrały w półfinałach, natomiast kolejne drużyny rozegrały mecze o miejsca V-VI oraz VII -VIII.

Zawody dostarczyły wielu emocji o czym może świadczyć dramatyczny finał, w którym kolejny raz o zwycięstwie w turnieju zadecydowała seria rzutów karnych, w której lepsza okazała się drużyna SP Rudzienice pokonując SP Ząbrowo. Drużyna gospodarzy w meczu półfinałowym w rzutach karnych uległa SP Ząbrowo i zagrała w meczu o trzecie miejsce pewnie pokonując SP Gałdowo. Rywalizację o miejsca VII- VIII również rozstrzygnęła seria rzutów karnych, więc emocji naprawdę nie brakowało.

Najlepszym strzelcem turnieju z 6 trafieniami został uczeń naszej szkoły Filip Robaczyński a najlepszym bramkarzem został Igor Kozibski (SP Ząbrowo).
Wszystkie drużyny z rąk p. Dyrektora Włodzimierza Palińskiego otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Turniej zorganizowali oraz przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.


Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SP RUDZIENICE
2. SP ZĄBROWO
3. SP SUSZ
4. SP GAŁDOWO
5. SP LUBNOWY
6. SP ŁĘGOWO
7. SP JAWTY WELKIE
8. SP BABIĘTY


Skład drużyny:
Filip Robaczyński, Szymon Kaminiecki, Ksawery Ślusarski, Marcel Wojciechowski, Kacper Pniewski, Oliwier Sitnik, Maksymilian Godlewski, Filip Paszynin, Kryspin Pepel. Wiktor Jaroszczuk.
Opiekun drużyny: Krzysztof Furmański

Dziękujemy CSiR za pomoc w organizacji w turnieju.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1