Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 568
Pin It

Dnia 13 października 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia.

Następnie ślubowali na sztandar szkoły być dobrym uczniem, dbać o dobre imię szkoły......... itd. Dyrekcja dokonała aktu pasowania na uczniów. Był to moment szczególnie wyczekiwany przez wszystkich. W naszej szkole, ze względu na bogatą tradycję związaną z kawalerią polską aktu pasowania dokonuje się szablą. Uczniowie byli bardzo podekscytowani tym faktem, a co niektórzy stwierdzili, że ta szabla była przecież taka ciężka (:

Nowi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl