Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 287
Pin It

W środę 06.10.2021 nasza szkoła wzięła udział w biegach przełajowych na polach Grunwaldu organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Na zawodach stawiło się liczne grono szkół z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowała duża liczba zawodników bo aż 36 dziewczynek i chłopców.

Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach wiekowych, w każdej z nich mieliśmy swojego reprezentanta.

Wyniki najlepszych zawodników:

I m Hubert Furmański w kategorii wiekowej 2013 i młodsi

I m Martyna Górnik w kategorii wiekowej 2009 i młodsi

I m Emilia Kaca w kategorii wiekowej 2007 i młodsi

II m Kinga Barica w kategorii wiekowej 2007 i młodsi

Wszyscy zawodnicy uczestniczący w biegach zasłużyli na duże brawa. Trudne warunki atmosferyczne deszcz i zimno, wymagająca trasa biegowa oraz bardzo duża liczba uczestników nie wszystkim startującym pozwoliła na osiągnięcie zamierzonych wyników.

Opiekę nad uczniami podczas zawodów sprawowali M. Ruszkiewicz, J. Wierzchowski oraz K. Furmański.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl