Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 226
Pin It

W dniach 25-27.05.2021 roku uczniowie naszej szkoły napisali swój, jak dotąd najważniejszy, egzamin. Od jego wyników zależy bowiem, czy dostaną się do wymarzonych szkół. Pierwszego dnia maratonu - 25.05.2021 dziewięćdziesięcioro uczniów naszej szkoły podeszło do egzaminu z j. polskiego.

Ósmoklasiści zmagali się z testem składającym się z zadań zamkniętych i otwartych, i mogli sprawdzić się, wybierając rozprawkę lub opowiadanie jako dłuższą formę pisemną. Następnego dnia uczniowie o godzinie dziewiątej zmagali się z testem z matematyki. Tu również musieli zmierzyć się z zadaniami zamkniętymi i otwartymi, które ćwiczyli przez ostatni rok wytężonej pracy. Ostatniego dnia maratonu, w czwartek 27 maja nasi ósmoklasiści napisali test z języka obcego: angielskiego lub niemieckiego. Język angielski wybrała większość uczniów, bo aż 88, natomiast tylko dwoje uczniów wybrało język niemiecki, a całość z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego...

Trzymamy kciuki za bardzo dobre wyniki naszych ósmoklasistów!!!

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl