Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 355
Pin It

17 – 18 – 19 marca w naszej szkole mieliśmy namiastkę „normalności”. W tych dniach, w szkole pojawili się uczniowie klas ósmych, aby spróbować swoich sił w rozwiązaniu testu diagnostycznego i oswoić się z procedurami Egzaminu Ósmoklasisty. Choć od czasu do czasu w szkole przebywają uczniowie klas I-III, to widok młodzieży z klas ósmych bardzo nas ucieszył. Próbny egzamin odbył się oczywiście w ścisłym reżimie sanitarnym.

Pierwszego dnia uczniowie zmagali się z testem z języka polskiego, w drugim dniu rozwiązywali zadania z matematyki, a w ostatnim próbowali odpowiedzieć na pytania w teście z języka obcego.

Do właściwego Egzaminu Ósmoklasisty, który odbędzie się w maju zostało jeszcze trochę czasu, więc ten próbny był dobrą okazją do zweryfikowania swojej obecnej wiedzy i uzyskania informacji co należy poprawić i w czym trzeba się jeszcze doskonalić.

I jeśli okazałoby się, że wyniki nie do końca są zadowalające (czego oczywiście nie zakładamy;)) to ten czas, który pozostał należałoby jak najlepiej wykorzystać, aby po egzaminie majowym z podniesionym czołem powiedzieć sobie, że zrobiłam/em wszystko co w mojej mocy, aby osiągnąć jak najlepszy wynik.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl