Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 337
Pin It

W dniach 16 – 18 czerwca 2020 roku odbyły się w naszej szkole egzaminy ósmoklasisty. Pierwszego dnia zmagań uczniowie pisali test z języka polskiego, drugiego dnia z matematyki, natomiast w trzecim dniu wykazali się wiedzą z języka obcego.  Do tego trzydniowego maratonu musiał przystąpić każdy uczeń i przyznać trzeba, że był to prawdziwy sprawdzian wiedzy i umiejętności nabytych przez uczniów w naszej szkole!

Wprawdzie towarzyszył im niemały stres, ale po egzaminie wielu przyznało, że nie trzeba było się niczego obawiać. Za piszących egzamin kciuki trzymali zarówno dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele, jak i rodzice. Wszystko przebiegało bez zakłóceń, w poznawczym skupieniu, a na koniec – trzeciego dnia – był już tylko entuzjazm…

Tegoroczne egzaminy było wyjątkowe, ponieważ  uczniowie dodatkowo  musieli poradzić sobie z przestrzeganiem określonych wytycznych sanitarnych. Wszystko przez pandemię koronawirusa. 

Kochani ósmoklasiści – jesteście wspaniali, doskonale daliście sobie radę mimo trudnych warunków i stresu.
Teraz spokojnie czekamy na wyniki i życzymy dostania się do wymarzonych szkół.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl