Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 475
Pin It

16 stycznia 2020 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klasy III b. Goście przybyli bardzo licznie. Część artystyczną przygotowała p. Barbara Bedra. Uczniowie klasy III b zaprezentowali się  w przedstawieniu  jasełkowym. Występ wzbogaciły pięknie zaśpiewane pastorałki. Uczniowie przedstawili humorystyczną inscenizację o babci i dziadku wzbogaconą tańcem. Część artystyczna zakończyła się złożeniem życzeń oraz wręczeniem laurek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl