Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 1948
Pin It

Miło nam poinformować, że konkurs na „LOGO RADY RODZICÓW” Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Suszu został rozstrzygnięty.
Napłynęło do nas wiele prac, każdy z Was miał inny, ciekawy pomysł na promocję Funduszu Rady Rodziców. Jury, po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami, postanowiło nagrodzić następujące logo:

I miejsce - autor: Edyta Miśkiewicz kl. IVb

Uzasadnienie: Praca przyciąga uwagę, jest bardzo prosta i oszczędna w formie, pozbawiona elementów, mogących odciągnąć uwagę od głównego tematu. Logo w pełni zintegrowane z celem konkursu.

I wyróżnienie - Gra linii, barw światła oraz liter przyciąga uwagę. Wykorzystano wiele elementów, które wspólnie sprawiają dobre wrażenie. Żywe kolory podbijają walory graficzne całej pracy - autor: Cezary Modrzejewski kl. Ia

Dziecięce prace to bardzo wzruszający temat. Z punkt widzenie dorosłego każda praca to efekt pracy młodego bohatera. Dlatego też przyznaliśmy dwa drugie wyróżniania za niepohamowane manipulowanie kolorem, gdzie kształt i efekt kolorystyczny doskonale odzwierciedla dziecięce emocje, wyobraźnię i klimat.

II wyróżnienie – ex aequo Amelia Sikorska kl. IId oraz Ida Baran kl. IIIc

Gratulujemy wszystkim pomysłowości.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1