Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 922
Pin It

III OGÓLNOSZKOLNA IMPREZA SKO

DLA KLAS I-III

9 grudnia 2015r.

         Impreza została poświęcona podsumowaniu dwóch kolejnych konkursów, które odbyły się w naszej szkole.

Pierwszy z nich to: „Jak wygląda nasz Bank Spółdzielczy w Suszu?”

Wpłynęło aż 49 prac, z czego 35 z klas I-III.

Osoby nagrodzone za najciekawsze rysunki banku to:

Juszczak Jan kl. Ic

Stańczyk Martyna kl. Id

Gajer Kacper kl. IIIa

Baranik Kacper kl. IIIa

Siebert Amelia, Kaczyńska Wiktoria kl. IIIb

Junatowska Marlena kl. IIIb

Gawrych Natalia kl. IIIc

Osoby te otrzymały piórniki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Suszu.

Wyróżnienia:

Kucharczyk Kinga kl. Ic

Sarnowski Hubert kl. Ic

Gugała Emilia kl. Ie

Cieszyńska Dominika kl. IIa

Grzebienik Ola kl. IIc

Paliński Michał kl. IIc

Białek Filip kl. IIc

Olszewski Wojciech kl. IIc

Mazurowski Łukasz, Sikorski Mateusz kl. IId

Wiatrowski Maciej, Siemianowski Mikołaj kl. IId

Godzińska Milena kl. IId

Klatkowski Filip, Rucińska Amelia kl. IId

Szczepaniak Maciej, Nowakowski Adam kl. IId

Tatara Kamila, Furmańska Amelia, Czepek Paulina kl. IId

Domańska Anna, Siecińska Wiktoria, Krukowska Zuzia,Stępniak Amelka kl. IId

Czepek Paweł kl. IId

Mańkowska Karolina kl. IId

Kuc Michalina, Połeć Natalia, Brzuszkiewicz Antonina kl. IId

Labens Antoni kl. IIf

Sobucki Maciej kl. IIf

Sobucki Tadeusz kl. IIIa

Kaca Amelia kl. IIIa

Skrzyniarz Paulina kl. IIIa

Stańczak Patrycja kl. IIIc

Meller Lidia kl. IIIc

Gałkowski Łukasz kl. IIId

Furmański Konrad kl. IIId

Osoby te otrzymały misie - odblaski ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Suszu.

Nagrody pocieszenia:

Osuch Marta kl. Id

Korasiński Kacper kl. Id

Dąbrowska Iza kl. IIf

Maraszek Zuzanna kl. IIf

Osoby te otrzymały ołówki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Suszu.

Kolejny konkurs to: „Wymyślamy logo Banku Spółdzielczego w Suszu”. Pomysłów było aż 46, z czego w klasach I-III aż 33.

Nagrody otrzymują:

Szczepańska Paulina kl. Ig

Bielicka Natalia kl. Ig

Bara Adam kl. Ig

Kępiński Jakub kl. Ig

Laskowski Adrian kl. Ig

Pyrzewska Maja kl. Ig

Meller Kuba kl. If

Liszewski Marcel kl. If

Wojtalak Maria kl. IIb

Fiedorowicz Jakub kl. IIc

Ruszkiewicz Maciej kl. IIc

Gajer Kacper kl. IIIa

Kaca Amelia kl. IIIa

Siebert Amelia kl. IIIb

Osoby te otrzymały gry zręcznościowe ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Suszu.

Nagrody pocieszenia:

Katan Marcel kl. Ic

Kucharczyk Kinga kl. Ic

Osuch Piotr kl. Id

Gawrych Mateusz kl. Ig

Szczepański Łukasz kl. Ig

Rutkowski Franciszek kl. Ig

Ługowski Wojciech kl. Ig

Malinowska Magdalena kl. Ig

Olszewski Wojciech kl. IIc

Scheffler Zuzia kl. IIc

Grzebienik Ola kl. IIc

Dybich Marcel kl. IIf

Głowacki Kornel kl. IIIa

Sobucki Tadeusz kl. IIIa

Szczepańska Kinga kl. IIIa

Skrzyniarz Paulina kl. IIIa

Wichrowska Daria kl. IIIc

Jastrzębska Agata kl. IIIc

Meller Lidia kl. IIIc

Latoszek Łucja kl. IIIc

Osoby te otrzymały linijki trójwymiarowe ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Suszu.


sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl