Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 903
Pin It

19 czerwca 2019 r. zakończyliśmy uroczyście  rok szkolny 2018/2019. Ostatni dzwonek zabrzmiał zarówno dla uczniów przechodzących do historii gimnazjów, jak i dla ósmoklasistów, którzy ze wzruszeniem żegnali się z gronem pedagogicznym, dyrekcją oraz kolegami i koleżankami. Był to też ostatni dzwonek dla Pani Wicedyrektorki, Barbary Gredeckiej, która odeszła na zasłużony odpoczynek. Wzorem lat ubiegłych apel uświetnili  swoją obecnością  znamienici goście, wśród których nie zabrakło przedstawicieli Rady Rodziców, Policji, Straży Pożarnej i Kościoła.

Wiele ciepłych słów do uczniów, nauczycieli i rodziców skierował Burmistrz Susza – Krzysztof Pietrzykowski. Wyraził swą niesłabnącą wiarę w młodych ludzi rozwijających nie tylko inteligencję, ale także własne pasje. Po czym  Pan Dyrektor Włodzimierz Paliński podsumował życie placówki w kończącym się roku szkolnym, następnie podziękował wszystkim za całoroczną pracę i pogratulował uczniom wysokich wyników dydaktycznych  i sportowych.  Uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem, otrzymali  nagrody. Rodzicom ósmoklasistów i trzecich klas gimnazjum wręczono listy gratulacyjne. Uhonorowano również uczniów za szczególne osiągnięcia w konkursach oraz wysokie wyniki w sporcie. Uroczysty apel został wzbogacony o część artystyczną. Zgodnie z tradycją miało miejsce wykonanie przez trzecioklasistów oraz ósmoklasistów dostojnego staropolskiego tańca POLONEZA, przygotowanego pod kierunkiem pani Ewy Romaniuk  oraz pani Małgorzaty Ruszkiewicz .

Po apelu w hali CSiR wszyscy uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Jeszcze raz poruszona została tematyka bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Po spotkaniach w klasach z wychowawcą, kiedy już wszyscy otrzymali swoje świadectwa, rozpoczęły się upragnione wakacje.

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji, interesujących i pasjonujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

 galeria zdjęć

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

Galeria wyjazdów na basen

Szkoła niepodległej

niepo