Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 874
Pin It

29.09.2011 r. odbyło się praktyczne sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji w naszej szkole. Około godziny 10 stwierdzono wybuch w piwnicy, w wyniku którego powstał pożar.

 
Odsłony: 981
Pin It

Tematyka warsztatów:
I blok "media" (1 warsztat)
II blok "używki" (2 warsztaty)

W sumie w w/w zajęciach uczestniczyło ok. 350 uczniów.


          Osoby prowadzące zajęcia po przeprowadzeniu diagnozy wstępnej z kadra pedagogiczną dostosowały oddziaływania profilaktyczne do potrzeb uczniów oraz oczekiwań kadry pedagogicznej i wymagań stawianych przez placówkę.
          Zajęcia edukacyjne dla uczniów i kadry nauczycielskiej prowadzone były w formie mini wykładu wzbogaconego o pokaz multimedialny oraz elementy zajęć warsztatowych, m.in. burza mózgów, otwarta dyskusja.
          Zajęcia miały na celu przestrzec uczniów przed niebezpieczeństwami związanymi z:
1. "mediami" (internet, cybeprzemoc, telefony komórkowe)
2. "używkami" (alkohol, nikotyna, narkotyki, dopalacze, napoje energetyczne)

          Koszt warsztatów edukacyjnych przeprowadzonych przez firmę "PeDaGo" z Krakowa sfinansowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Suszu.

Notatkę sporządziła
pedagog szkolny
Ewa Pawlikowska

galeria zdjęć

Odsłony: 894
Pin It

W dniu 28.09.2011 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjne dla uczniów klas III-VI oraz kadry pedagogicznej. W dniu tym odbyły się trzy warsztaty, każdy warsztat trwał 90 minut.

 
Odsłony: 475
Pin It
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ  Z IMPREZ
w późniejszym terminie pojawi się opis do poszczególnych imprez


               inauguracja sportowego roku szkolnego     rzeźba z dyni i owoców     
               jarmark jesienny                                          światowy dzień tabliczki mnożenia

Odsłony: 1748
Pin It
               PRZYDZIAŁ GABINETÓW rok szkolny 2016/2017


budynek nr 1 ( żółty ) budynek nr 2 ( czerwony )
nr sali opiekunowie nr sali opiekunowie
4
przyroda, mat.

M. Kołodziejska

1
ed.wczes.
A. Giżeńska
A. Zdziebłowska
5
matematyka
M. Nowaczek
2
ed.wczes.
G.Górtatowska

D. Świst-Piotrowska

6
przyroda
J. Olewniczak
3
miejsce zabaw

D. Ciuruś

7
matematyka
M. Skrzypczyńska
4
religia
A. Sitnik
M. Włodarska
8
j. polski
A. Siecińska
7
ed.wczes.
E. Imiołczyk
9
j. polski
A. Kuta
8
ed.wczes.
B. Bedra
K. Prus
10
j. polski
E. Bluj – Kołakowska
10
ed.wczes.

J. Malinowska

M. Wiktorowicz

12
muzyka
ed. wczesn.
I. Staręga
11
ed.wczes.
A. Wierzchowska
14
plastyka
J. Wolf- Marszałkiewicz
12
ed. wczes.

A. Fanslau

K. Hiszpańska

16
historia
D. Pączkowski
14
ed. wczes.
K. Kamoda
L. Komorowska
17
j. angielski
A. Romanowska    
18
j. polski
A. Kotłowska
   
19
informatyka
M. Tur    
21
informatyka
P. Smułkowski    
22
religia
M. Zabawa    
24
j. angielski
L. Denis    
sala gimnastyczna hala sportowa
J. Wierzchowski
A. Szczegielniak
M. Ruszkiewicz
gabinet logopedyczny
W. Ryszka
świetlica
 B. Olszewska
 R. Piotrowski
J. Klimek
biblioteka   

J. Wolf-Marszałkiewicz

I. Staręga

A. Sieciński

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl