Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 606
Pin It

W październiku uczniowie klasy I a rozpoczęli realizację projektu pod hasłem: Moje miasto- Susz. Celem projektu było budowanie tożsamości lokalnej, poznanie najbliższego otoczenia oraz rozwijanie umiejętności społecznych i badawczych poprzez działanie. Projekt łączył zabawę z nauką, angażując zmysły i zachęcając do eksploracji najbliższego otoczenia.

Pierwszaki uczestniczyły w grze terenowej poznając osobliwości naszego miasta, zwiedziły Muzeum Regionalne w Suszu, poznały legendę o herbie naszego miasta, rozpoznawały budynki użyteczności publicznej, nazywały ulice, śpiewały piosenkę "Panna z różą", rysowały herb miasta, oglądały stare zdjęcia miasta. Realizacja działań projektowych trwała 8 miesięcy, zakończyła się w maju klasowym quizem wiadomości o Suszu. Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszych działań.

FILMIK

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1