Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 123
Pin It

Czy wiesz, że zużytego tuszu z drukarki nie można wyrzucać do zwykłego kosza na śmieci? Dlatego Nasza szkoła od marca przystąpiła do kampanii edukacyjno – charytatywnej „Tusz do paki” organizowanej przez firmę Eko - system. Na naszych szkolnych korytarzach pojawiły się plakaty informacyjne i odpowiednio oznakowane kartony, do których można wrzucić zużyte tusze z drukarek atramentowych.

Ekoplanszówka znajdująca się w rozdanych ulotkach nauczy Cię jak w prawidłowy sposób postępować ze zużytym tuszem. Co zatem zrobić? Gdzie to wrzucić? Gdy już wrócimy do szkoły, przynieś zużyty tusz i wrzuć do specjalnie przygotowanego w tym celu kartonu. Za zebrane tusze zostaną kupione karmy dla zwierzaków ze schroniska. Wszystko zależy od Ciebie. Za puste opakowania otrzymasz naklejkę od koordynatora akcji p. Jolanty Olewniczak.

 

Poniżej w linku znajdziecie filmik promujący akcję „Tusz do paki”

https://www.youtube.com/watch?v=rFEFT4c6kMk

Tusz do paki plakat

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl