Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 702
Pin It

14 października w naszej szkole odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej, musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Śpiewając piosenki i deklamując wiersze udowadniali, że jest to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia. Aktu pasowania pierwszoklasistów dokonała dyrekcja repliką szabli kawaleryjskiej, przyjmując tym samym pierwszaków w poczet uczniów szkoły. Na zakończenie bohaterowie uroczystości otrzymali ufundowane przez Radę Rodziców słodkie upominki.

Uroczysty apel był także okazją do zaprzysiężenia nowo wybranego Samorządu Uczniowskiego. 10 przedstawicieli uczniowskiej społeczności ślubowało na sztandar dbać o dobre imię naszej szkoły i sumiennie wykonywać swoje obowiązki.

galeria zdjęć

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl