Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 65
Pin It

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie!

Witam Was serdecznie w nowym roku szkolnym 2020/2021. Jest to dla nas trudny rok, ze względu na panującą pandemię – musimy przestrzegać reżimu sanitarnego, by czuć się w szkole bezpiecznie. Mam nadzieję, że wszyscy bardzo dobrze odpoczęli w czasie wakacji, nabrali sił i zapału do pracy, która nas wszystkich czeka.

Szczególnie serdecznie witam dzieci z oddziałów, które rozpoczynają wspaniałą przygodę edukacyjną - uczniów klas I. Życzę Wam, abyście szybko poczuli się tutaj dobrze i bezpiecznie, a nowi koledzy niech otoczą Was przyjaźnią i opieką. Witam również pozostałych uczniów naszej szkoły.

Przed Wami rok wytężonej pracy, wielu zadań i obowiązków, ale z pewnością możliwości odnoszenia sukcesów i pokonywania trudności. Jaki będzie ten rok w największej mierze zależy od Was, od Waszych postaw, motywacji do pracy, podejścia do obowiązku, jakim jest szkoła. My, nauczyciele, postaramy się wspierać Was w tym zadaniu, pokazywać odpowiednią drogę.

Chciałabym, aby najważniejszym zadaniem dla Was było osiągnięcie jak najwyższych wyników w nauce, zarówno z poszczególnych przedmiotów, jak i osiągnięcie sukcesów w konkursach, godne reprezentowanie naszej szkoły w każdym miejscu i sytuacji oraz rozwijanie zainteresowań i zdolności, które przecież każdy posiada.

Musicie pamiętać, że uczniami jesteście nie tylko w szkole, ale także na boisku, na wycieczce, czy w czasie zabawy oraz poza szkołą. Starajcie się o tym pamiętać.

Życzę wszystkim uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny i pełen sukcesów. Nauczycielom życzę zdrowia i wielu powodów do satysfakcji. Pracownikom administracji i obsługi spokojnej i efektywnej pracy. Rodzicom zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy ze szkołą, z nauczycielami i wychowawcami oraz dyrekcją.

Rok szkolny 2020/2021 uważam za rozpoczęty.

 

Wicedyrektor Szkoły

Anna Czerwińska-Kopcińska

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl