Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 623
Pin It

Uwaga rodzice i uczniowie! Z powodu obowiązujących obostrzeń sanitarnych rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole odbędzie się dnia 1 września br. zgodnie z następującymi zasadami:


1. O godzinie 9.00 na boisku szkolnym odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego jedynie dla uczniów klas pierwszych. Po krótkim apelu w wyznaczonych gabinetach odbędą się spotkania wychowawców z uczniami i rodzicami. W przypadku niesprzyjającej pogody apel na boisku nie odbędzie się- pod opieką wychowawców wszyscy udają się od razu do gabinetów.
2. Uczniowie pozostałych klas (od drugich do ósmych) o godzinie 9.00 udają się od razu na spotkanie z wychowawcą w wyznaczonych gabinetach w odpowiednich strefach – konkretną lokalizację wychowawcy przekażą rodzicom i uczniom w wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus.
3. W przypadku klas pierwszych w przez cały czas pobytu na terenie szkoły jednemu uczniowi towarzyszy jeden rodzic.
4. W przypadku klas drugich, trzecich i niepełnosprawnych uczniów klas starszych jednemu uczniowi może towarzyszyć jeden rodzic jedynie na boisku szkolnym – rodzice nie wchodzą do budynków szkolnych.
5. W przypadku klas starszych (od czwartych do ósmych) rodzice nie wchodzą na teren szkoły.
6. Tego dnia za przebywanie na terenie szkoły danej klasy odpowiada jej wychowawca.
7. Na spotkaniach wychowawcy zapoznają uczniów z planem lekcji, regulaminami, procedurami i wytłumaczą zasady funkcjonowania szkoły w reżimie sanitarnym.
8. W spotkaniach biorą udział uczniowie (i w przypadku młodszych klas rodzice) bez objawów takich jak gorączka, kaszel, trudności z oddychaniem.
9. Na terenie szkoły należy przestrzegać właściwego dystansu od innych osób i pracowników szkoły.
10. Przed wejściem do budynków szkolnych należy zdezynfekować dłonie w miejscu wyznaczonym i wyposażonym w środek dezynfekujący.

Dyrektor Szkoły
Włodzimierz Paliński

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl