Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 617
Pin It

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie! Pragniemy poinformować, że trwają w naszej szkole przygotowania do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021. Zakładamy, że nauka odbywać się będzie od 1 września br. w tradycyjnej formie kształcenia, czyli na terenie szkoły. Na ile to będzie możliwe, powinna ona przebiegać w warunkach bezpiecznych dla uczniów i nauczycieli.

W związku z tym przygotowujemy rozwiązania organizacyjne według wytycznych Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. O formie rozpoczęcia roku szkolnego i szczegółowych rozwiązaniach poinformujemy w przyszłym tygodniu w komunikatach na stronie internetowej szkoły, dzienniku elektronicznym i profilu szkoły na Facebooku.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z obecnym stanem prawnym dyrektor szkoły, za zgodą organu prowadzącego i po uzyskaniu pozytywnej opinii powiatowego inspektora sanitarnego, może zawiesić zajęcia na czas oznaczony, jeżeli ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną może być zagrożone zdrowie uczniów. W takiej sytuacji planujemy realizować nauczanie na odległość, uwzględniając i modyfikując doświadczenia ze zdanej nauki z poprzedniego roku szkolnego.

Włodzimierz Paliński

Dyrektor Szkoły

10zasadbezpieczenstwarodzicplakatinformacyjny
10zasadbezpieczenstwauczenplakatinformacyjny

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl