Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 584
Pin It

mFundacja rozstrzygnęła właśnie VII edycję swojego flagowego programu grantowego- mPotęga. W tym roku granty na kreatywne uczenie matematyki otrzymały 152 projekty z całej Polski. Jednym z nich jest projekt "Matematyczna przygoda", który będzie realizowany od września w SP Susz przez panią Małgorzatę Nowaczek.

Projekt "Matematyczna przygoda" znalazł się również w gronie 30 najlepszych i w związku z tym walczy o nagrodę publiczności, którą jest dodatkowy grant w wysokości 5 tys złotych. Bardzo liczymy na głosy naszej lokalnej społeczności. Głosować można co 24 godziny na stronie https://mpotega.pl/glosowanie/
Poniżej zamieszczamy szczegółową instrukcję oddania głosu.
Należy wejść w link https://mpotega.pl/glosowanie/ następnie kliknąć rejestracja, potem podać adres mailowy i ustalić hasło oraz je powtórzyć i kliknąć wyślij. Następnie wchodzimy na swoją pocztę a tam będzie wiadomość od mPotęgi - wchodzimy w nią i klikamy w link aktywacyjny, który przenosi nas do glosowania. Ponownie wpisujemy adres mailowy i hasło, które wcześniej ustaliliśmy. Teraz już możemy oddać głos. Wybieramy jeden projekt z kategorii 4-6 ( obojętnie który) oraz jeden z kategorii 7-8 ( i tu koniecznie ze szkoły podstawowej w Suszu ). Na koniec klikamy przycisk wyślij na dole strony. Głosować można co 24 godziny aż do 5 lipca. Przy kolejnym głosowaniu jest łatwiej. Również wchodzimy w powyższy link, a następnie klikamy logowanie. Logujemy się, oddajemy głos w kategorii 4-6 oraz 7-8 ( tu SP Susz ) i wysyłamy.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl