Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 563
Pin It

Mimo, że za oknami nie ma jeszcze śniegu w Mikołajki w naszej szkole zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Jak co roku, tak i tym razem, 6 grudnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej odbyły się Mikołajki na sportowo dla klas I-III pt: „Z MIKOŁAJEM NA SPORTOWO JEST WESOŁO NO I ZDROWO”.

            Uczniowie wszystkich klas, ubrani w czerwone stroje i mikołajkowe czapeczki brali udział w zawodach. Zawody przeprowadzone były w formie wyścigów rzędów w pionie klas. Drużyna reprezentująca daną klasę składała się z 8 zawodników. Podczas konkurencji uczniowie wykazywali się dużą sprawnością fizyczną. Wszystkie konkurencje nawiązywały do czynności wykonywanych przez Mikołaja, między innymi „Szybki Mikołaj”, „Jazda na łyżwach”, „Przenoszenie bombki w parach”, „Mikołajkowy hokej”, „Mikołaj na sankach”, „Skoki Mikołaja”, „Zbieranie czapki Mikołaja”, „Mikołaj z prezentem”. Wszystkie konkurencje dostarczały wiele emocji zarówno zawodnikom jak również uczniom, którzy kibicowali w konkurencjach sportowych i dopingowali swoim koleżankom i kolegom. 

Po zakończonych konkurencjach sportowych nastąpiło podsumowanie punktacji, wręczenie dyplomów i słodkich upominków dla każdego.

Nasi uczniowie musieli być w tym roku bardzo grzeczni, ponieważ wszyscy dostali prezent od Mikołaja. Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia jest już wyraźnie wyczuwalna w Szkole Podstawowej w Suszu.

Mikołajkowe zawody sportowe były kolejną konkurencją w rywalizacji o Puchar Dyrektora Szkoły, który zostanie wręczony podczas uroczystości Święta Szkoły.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę podczas Mikołajek.  

Wyniki:

Klasy I

I b – I miejsce

I d – II miejsce

I a – III miejsce

I c – IV miejsce

Klasy II

II d – I miejsce

II b – II miejsce

II c – III miejsce

II a – IV miejsce

Klasy III

III b – I miejsce

III c – II miejsce

III a – III miejsce

III d – IV miejsce

galeria zdjęć

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl