Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 3730
Pin It

W dniach od 25 listopada do 3 grudnia 2019 roku wszystkie klasy naszej szkoły uczestniczyły w Szkolnym Konkursie Piosenki Żołnierskiej. Konkurs Piosenki Żołnierskiej stał się  okazją dla klas do pochwalenia się swoim talentem, a przede wszystkim był pierwszą konkurencją w rywalizacji o Puchar Dyrektora Szkoły w ramach przygotowań do Święta Szkoły.

      Jury w składzie: p. Anna Czerwińska-Kopcińska, p. Emilia Bluj-Kołakowska, p. Ilona Staręga oceniały wykonawców, biorąc pod uwagę: dobór repertuaru, warunki wokalne, dykcję i intonację oraz ogólny wyraz artystyczny.

     

 

 

Teraz czas na Was, drodzy uczniowie, rodzice i przyjaciele naszej szkoły!

„Lajkujcie” na najlepiej wykonaną piosenkę!

      Trzy pierwsze klasy z pionów 1-3 oraz 4-8 z największą liczbą „lajków” otrzymają po 5 punktów, dodatkowe 2 punkty premium otrzyma klasa, która zgromadzi najwięcej polubień.

W tym celu zachęcamy wszystkich do głosowania na najlepiej wykonany utwór. Głosowanie odbywa się na profilowej stronie Facebooka szkoły w dniach od 8 do 15 grudnia 2019 roku do godziny 23:59:59.

Kliknij tutaj GŁOSOWANIE kliknij tutaj

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl