Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 786
Pin It

KONKURS „OSZCZĘDZAM W SKO, BO MARZĘ O…”

         Zainteresowanie konkursem było ogromne, szczególnie w klasach młodszych, a marzenia przeróżne. Zaczynając od zwierzątek – psów czy koni, poprzez zabawki, trampoliny, telefony, laptopy, rowery czy wycieczki w przeróżne miejsca na świecie.

         Wpłynęło aż 72 prace, z których 27 uznano za najciekawsze, 42 wyróżniono, a 3 osobom podziękowano za udział w konkursie.

Najciekawsze prace wykonali następujący uczniowie:

Korwek Jakub kl. Ic, Celanowicz Michał kl. Id, Celanowicz Monika kl. Id, Kochalska Julia kl. Id, Kochalska Zuzanna kl. Id, Przednik Julia kl. Id, Rajchman Eryk kl. Ie, Liszewski Marcel kl. If, Gawrych Mateusz kl. Ig, Malinowska Magdalena kl. Ig, Murawska Maja kl. Ig, Szczepański Łukasz kl. Ig, Cieszyńska Dominika kl. IIa, Łyszcz Amelia kl. IIa, Sołtanowicz Julia kl. IIa, Olszewski Wojciech kl. IIc, Paliński Michał kl. IIc, Żurawski Fabian kl. IIc, Pieczonka Radosław kl. IIf, Sochacka Oliwia kl. IIf, Gajer Kacper kl. IIIa, Komorowski Tomasz kl. IIIb, Misiak Małgorzata kl. IIId, Kaca Julia kl. IVa, Opioła Adam kl. IVa, Kucharczyk Izabela kl. Vd, Makowska Oliwia kl. Vd

Prace wyróżnione wykonali:

z kl. Ic Cantop Gabrysia, Jaroszczuk Wiktor, Kaca Emilia, Krajnik Julia, Krajnik Zuzanna, Scheffler, JuliaSroka Dominik, Wiśniewski Bartek z kl. Id Cieślak Nikola, Karasiński Kacper, Zielińska Amelia z kl. Ie Dybich Milena, Gugała Emilia z kl. If Meller Jakub z kl. Ig Laskowski Adrian, Popławski Michał, Pyrzewska Maja z kl. IIa Dumkiewicz Weronika, Górnik Maja z kl. IIb Błażuk Kacper, Krasiński Julianz kl. IIc Fiedorowicz Jakub, Kaczerzewska Weronikaz kl. IIdBrzuszkiewicz Antosia, Godzińska Milena, Mańkowska Karolina, Tatara Kamilaz kl. IIf Bielicka Aleksandra, Osiński Adrian, Niemirowicz Kamil, Mierzyński Adrian, Urbański Konrad, Wach Maciej z kl. IIIc Czerwińska Julia, Gawrych Natalia, Meller Lidia, Stańczak Patrycja z kl. IIId Iwanow Oliwia, Milewska Michalina z kl. IVa Dybich Amelia, Gałkowska Oliwiaz kl. Vc Żuralski Kacper

Podziękowania za udział w konkursie otrzymali:

Podogrodzka Alicja z kl. IIIaJastrzębska Agata z kl. IIIc Winnicka Karolina z kl.Vd

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl