Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 1695
Pin It

Przyszła pora na kolejny konkurs – tym razem uczniowie mieli za zadanie wykonać skarbonki. Technika była dowolna, a warunkiem udziału w konkursie było wykonanie przez klasę co najmniej jednej skarbonki. Konkurs trwał od 13 do 24 stycznia 2014r.                                                                                                

Uczniowie wykonali aż 93 skarbonki. Zadziwiająca ilość, bo aż 74 pochodziły od siedmiu klas I-III. Klasy IV-VI wykonały ich 19.  

Wyróżnione prace zostały nagrodzone gadżetami z Banku Spółdzielczego w Suszu, a były to skarbonki następujących uczniów: z klasy Ib - Dalkiewicz Zuzanna, Komorowski Tomek, Siebert Amelia z klasy Ic - Dudzicki Dominik, Meller Lidka z klasy Id - Anzel Bartek z klasy IIIa - Mazińska Maja, Konkol Kamil, Michałowska Aleksandra, Stawicka Alicja z klasy IIId Popławska Katarzyna z klasy IVa - Cyrankowska Wiktoria z klasy Vb - Grzechowiak Adrian z klasy VIc - Nickel Aneta, Nowakowski Mateusz                                                                                

Wyróżniono również skarbonki wykonane przez klasy: IVe, VIb i VId.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali symboliczne nagrody.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1