Maciej Tur baner 1200x240n

DSC0452322 czerwca uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Suszu uroczyście zakończyli rok szkolny 2017/2018. Apel jak co roku uświetnili swoją obecnością znamienici goście, wśród których nie zabrakło Burmistrza Susza, przedstawicieli Rady Rodziców, Policji i Straży Pożarnej, Kościoła oraz wieloletniej, byłej Pani Dyrektor Gimnazjum- Janiny Kanieckiej. Na początku podsumowano życie placówki w kończącym się roku szkolnym, następnie wyróżniono uczniów za wyniki dydaktyczne i sportowe. Pożegnano także uczniów trzecich klas gimnazjalnych oraz przekazano uroczyście poczet sztandarowy młodszym kolegom i koleżankom.

20180621 110508W piękny, słoneczny dzień przed końcem roku szkolnego, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia 21 czerwca odbył się piknik klasowy III d (wych. K. Hiszpańska) w Środowiskowym Domu Samopomocy w Suszu. Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji: gra w bocce, tarczę z  lotkami, uno oraz każdy uczeń tego dnia wykonał szklany wazon ozdobiony własnym pomysłem. Wszystkie zabawy cieszyły się wielkim powodzeniem wśród dzieci. Wsparciem dla podniebienia były kiełbaski pieczone przy ognisku. Dziękujemy wszystkim za wyjątkowy piknik. Ten dzień minął nam bardzo miło i przyjemnie.

DSC04382W dniu 20 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyły się apele, na których uczniowie zostali nagrodzeni za konkursy wiedzy oraz za pozostałe, w których licznie brali udział w bieżącym roku szkolnym. To bardzo miłe i doniosłe, kiedy w obecności społeczności szkolnej można odebrać nagrody z rąk Dyrekcji. Wysiłek i wiedza włożone w przygotowanie się do konkursów zostały zwieńczone wartościowymi nagrodami, odbieranymi przy gromkich brawach uczestników apelu. Nagrody przyznano za udział w konkursach: „Synapsik”, „ Zuch”, „ Kangur”, „Albus”, konkursy SKO i systematyczne oszczędzanie w SKO, konkursy czytelnicze a także za osiągnięcia sportowe.

DSC 0375W środę 20 czerwca z okazji święta sportu przeprowadzony został międzyklasowy turniej piłki nożnej „Mini Mundial Rosja 2018”. Każda klasa reprezentowała jedno państwo biorące udział w trwających Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, które prędzej wylosowała. Klasy IV-VI swój turniej rozgrywały w Hali CSiR, a klasy VII-II, III gimnazjum na Orliku.

20180620 093817„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna.” Pod takim hasłem klasa III d (wych. K. Hiszpańska) i III e (wych. G. Górtatowska) 20 czerwca zakończyły etap edukacji wczesnoszkolnej. Uczniowie wspólnie przygotowali występ słowno – muzyczny dla swoich rodziców. Uroczystość rozpoczęła się polonezem. Podczas występu uczniowie prezentowali wiersze, piosenki, tańce. Na koniec uroczystości dzieci otrzymały w prezencie tort, na którym było zdjęcie z wycieczki w Toruniu.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions