Odsłony: 93
Pin It
Każdy dzień pielęgnujący koleżeństwo, przyjaźń i miłość wart jest świętowania, dlatego uczniowie klasy I b postarali się, aby piątek 14 lutego był dniem wyjątkowym. Wśród naszych walentynkowych aktywności znalazły się: tworzenie animowanych kartek w aplikacji Scratch Junior, wykonywanie  ekologicznych toreb z motywem serca dla rodziców, kolorowanie papierowych witraży, które ozdobiły naszą klasę.

Odsłony: 118
Pin It

14 lutego klasa I a (wych. M. Wiktorowicz) i I d (wych. G. Górtatowska) wspólnie obchodziły Walentynki. Spotkanie rozpoczęliśmy od poznania tradycji związanych z tym świętem. Dzieci kultywowały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie podczas licznych zabaw. Były też zachęcane do okazywania uczuć innym osobom. Na koniec zabaw uczniowie dostali Dyplom za udział w zabawach Walentynkowych. Walentynki z pewnością można zaliczyć do udanych.

Odsłony: 77
Pin It

Początki Walentynek sięgają średniowiecza, wywodzą się z Anglii, w Polsce natomiast obchodzone są od niedawna. Świętuje je każdy, bez względu na wiek. Walentynkowe upominki można ukradkiem wsunąć do plecaka lub kieszeni, albo wysłać pocztą. Walentynki wręczamy osobom, których darzymy ciepłymi uczuciami – rodzicom, przyjaciołom, partnerom. Tym sposobem okazujemy swą miłość, przyjaźń i serdeczność.

Odsłony: 26
Pin It

13 lutego odbyła się w naszej szkole dyskoteka Walentynkowa, na której w rytm tanecznych hitów bawiło się ponad 100 uczniów. W przerwach na złapanie oddechu odbyło się kilka konkursów, np.: na najszybsze dmuchanie czerwonych balonów czy gra eliminacyjna z krzesełkami.

Odsłony: 111
Pin It

Czwartek (13.02.2020r.) upłynął w naszej klasie w atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego. Nazwa tego popularnego święta pochodzi od imienia Św. Walentego, który właśnie 14 lutego obchodzi swoje imieniny. W kręgach kultury Zachodu ten dzień uznawany jest za święto zakochanych oraz dzień przyjaźni. Nasza klasa skupiła się podczas zajęć na przyjaźni, dlatego obchodziliśmy to święto dzień wcześniej, aby wspólnie przygotować jedną dużą walentynkę, dla kolegi, który z powodu choroby nie może uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w szkole.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

Galeria wyjazdów na basen

Szkoła niepodległej

niepo