Odsłony: 8452
Pin It
Rada Rodziców w Szkole Podstawowej
2019/2020

 
Prezydium Rady Rodziców
 
1. Ewa Stańczyk - przewodnicząca
2. Rafał Młodawski - zastępca
3. Natalia Czeszejko
4. Milena Rejwer
5. Marcin Chodowiec
 
Komisja Rewizyjna Rady Rodziców
 
1. Iwona Gajer
2. Wojciech Laskowski
3. Joanna Kłobukowska

 

                   Rady klasowe wg klas
 Klasa Wychowawca Skład Rady Klasowej 
 I A Wiktorowicz Małgorzara przewodnicząca: Piasecka Aneta
członek: Laskowska Emila
członek: Lesiak Joanna
 I B Prus Katarzyna przewodnicząca: Kłobukowska Joanna
członek: Godlewska Magdalena
członek: Borecka -Liszewska Magdalena
 I C Giżeńska Alicja przewodnicząca: Gajer Iwona
członek: Podemska Iwona
członek: Drzewoszewska Grażyna
 I D Górtatowska Gabriela przewodnicząca: Nowakowska Alicja
członek: Wojciechowska Anna
członek: Czapczyk Aleksandra
 II A Klimek Joanna przewodnicząca: Dobrzańska Zimarów Ewa
członek: Deszczak Wioletta
członek: Jędrychowska Patrycja
 II B Malinowska Jolanta przewodnicząca: Czeszejko Natalia
członek: Furmańska Anna
członek: Napolska Magdalena
 II C Zdziebłowska Anna przewodniczący: Młodawski Rafał
członek: Turek Barbara
członek: Sobiech Marlena
 II D Hispiszańska Katarzyna przewodnicząca: Lipka Magdalena
członek: Dwórznik Aleksandra
członek: Misiak Marta
 III A Wierzchowska Anna przewodnicząca: Pieczkowska Ramona
członek: Pomarańska Anna
członek: Siecińska Marzena
 III B Bedra Barbara przewodniczący: Laskowski Wojciech
członek: Misiak Marta
członek: Habraszewska Aleksandra
 III C Fanslau Alicja przewodnicząca: Sokołowska Ewelina
członek: Zdzichowska - Baran Sylwia
członek: Nowikiewicz Anna
 III D Ciuruś Dorota przewodnicząca: Pyrzewska Zofia
członek: Jackiewicz Małgorzata
członek: Jaworska Monika
 IV A Skrzypczyńska Magdalena

przewodnicząca: Sugalska Ewa

członek: Potuczko Sylwia
członek: Kalisz Natalia

 IV B Nowaczek Małgorzata przewodnicząca: Tulińska Joanna
członek: Miśkiewicz Iwona
członek: Drozdowska Anna
 V A Rykaczewska Dorota przewodnicząca: Tracewska Edyta
członek: Kolus Monika
członek: Górnik Lucyna
 V B Dankowska Elżbieta przewodnicząca: Bilicka Katarzyna
członek: Dalecka Alicja
członek: Rutkowska Aneta
 V C Jabłońska Katarzyna przewodnicząca: Jaworska Monika
członek: Scheffler Agnieszka
członek: Kaca Agnieszka
 V D Olszewska Dorota przeowdnicząca: Kochalska Sylwia
członek: Celanowicz Jolanta
członek: Przedmnik Aneta
 V E Ryszka Elżbieta przewodnicząca: Cichosz Krystyna
członek: Rajchman Lucyna
członek: Gugała Katarzyna
 V F Pyrzanowska Bogumiła przewodnicząca: Borecka-Liszewska Magdalena
członek: Kaminiecka Malwina
członek: Zając Agnieszka
 VI A Palińska Jolanta przewodnicząca: Rejwer Milena
członek: Włodarska Anna
członek: Zdzichowska Milena
 VI B Romaniuk Ewa przewodnicząca: Błażuk Anna
członek: Ostrowska Agnieszka
członek: Piotrowicz Kinga
 VI C Wierzchowski Jakub przewodniczący: Kaczerzewski Marcin
członek: Malinowski Mirosław
członek: Tomczyk Stefan
 VI D Ruszkiewicz Małgorzata przewodnicząca : Tatara Katarzyna
członek: Furmańska Anna
członek: Czepek Urszula
 VI E Wróbel Lucyna przewodnicząca: Markowska Katarzyna
członek: Węgier Katarzyna
członek: Puciłowska Małgorzata
 VI F Olewniczak Jolanta przewodniczący: Bielicki Paweł
członek: Charytczak Agnieszka
członek: Niemierowicz Joanna
 VII A Siecińska Agnieszka przewodnicząca: Gajer Agnieszka
członek: Sicińska Monika
członek: Nowakowska Joanna
 VII B Wolf-Marszałkiewicz Joanna przewodnicząca: Stańczyk Ewa
członek: Zdrojewska Monika
członek: Kłobukowska Joanna
 VII C Sawicka Anna przewodniczący: Chodowiec Marcin
członek: Piasecka Marzena
członek: Wichrowska Katarzyna
 VII D Sarnowska Justyna przewodnicząca: Misiak Marta
członek: Furmańska Iwona
członek: Kozikowska Agata
 VIII A Kołodziejska Mariola przewodnicząca: Dybich Beata
członek: Rybińska Marlena
członek: Pietrzak Katarzyna
 VIII B Kotłowska Aleksandra przewodnicząca: Sadowska Monika
członek: Ciepierska Magdalena
członek: Wiśniewski Krzysztof
 VIII C  Kuta Anna przewodnicząca: Jackiewicz Małgorzata
członek: Koper Anna
członek: Przednik Aneta