Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 427
Pin It

Boże Narodzenie to prawdopodobnie najpiękniejszy czas w roku, który spędzamy w gronie najbliższych przyjaciół oraz rodziny, to czas spokoju, nadziei, miłości. W grudniu rozpoczął się gorący okres przygotowań do nadchodzących świąt. Uczniów naszej szkoły w świąteczny nastrój wprowadziło wiele atrakcji, które czekały na dzieci. Klasy I-III brały udział w wielu świątecznych aktywnościach - były Mikołajki na sportowo, Mikołajki w klasach, film "Jak zostać Świętym Mikołajem" w SOK, przedstawienie świąteczne "Czarodziejski worek Świętego Mikołaja", konkurs na ozdobę świąteczną i choinka, którą przyozdobiły przygotowane na konkurs przeróżne bombki.

Klasa IIIc (wych. A. Fanslau, D. Pyza) brała udział we wszystkich wymienionych aktywnościach, dodatkowo dzieci uczestniczyły w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych wspólnie ze Stowarzyszeniem Trzecia Młodość. Uwieńczeniem przygotowań świątecznych był udział w Jasełkach i Wigilia klasowa.
Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych Wesołych Świąt!

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2