Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Konsultacje

czytaj

Odsłony: 549
Pin It

Znamy już wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, który odbył się 22 kwietnia 2021 roku. Największym osiągnięciem w konkursie jest zdobycie przez ucznia tytułu laureata, kolejne to wynik bardzo dobry oraz wyróżnienie.

Odsłony: 484
Pin It

Z powodu pandemii nie udało się przeprowadzić tego niezwykle prestiżowego konkursu matematycznego w znanej formie ani w zaplanowanym terminie. Organizatorzy jako alternatywę zaproponowali konkurs w formie zdalnej. Tradycja mówi, że konkurs odbywa się zawsze w trzeci czwartek marca. Tym razem uczniowie zmierzyli się z zadaniami dopiero na przełomie maja i czerwca.

Odsłony: 467
Pin It

Miło nam poinformować o sukcesie uczennicy klasy VIII b – Emilii Wiśniewskiej. Uczennica razem z kolegami i koleżankami ze szkoły w listopadzie 2019 roku przystąpiła do pierwszego etapu Konkursu Przedmiotowego z Matematyki organizowanego przez Kuratora Oświaty w Olsztynie. W grudniu dowiedzieliśmy się, że Emilia dostała się do finału, który odbył się w lutym. 20 marca udostępnione zostały oficjalne wyniki konkursu. Uczennica została laureatem.

Odsłony: 575
Pin It

Zmotywowanie i zachęcenie uczniów do nauki matematyki, popularyzowanie idei samodzielnego myślenia oraz inicjowanie i wspieranie współpracy międzynarodowej uzdolnionych uczniów i ich nauczycieli. To główne cele konkursu „Z matematyką przez świat”, którego uczestnikami są młodzi uczniowie z regionu oraz szkół z polskim językiem nauczania na Litwie, Białorusi, Ukrainie oraz w Kanadzie.

Odsłony: 582
Pin It

Robert Miśkiewicz jest tegorocznym absolwentem naszej szkoły. Uczęszczał do klasy VIIIb, której wychowawcą była pani Małgorzata Nowaczek. Wielokrotnie informowaliśmy o licznych sukcesach Roberta zarówno na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl

laboratoria1