Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 87
Pin It

Zmotywowanie i zachęcenie uczniów do nauki matematyki, popularyzowanie idei samodzielnego myślenia oraz inicjowanie i wspieranie współpracy międzynarodowej uzdolnionych uczniów i ich nauczycieli. To główne cele konkursu „Z matematyką przez świat”, którego uczestnikami są młodzi uczniowie z regionu oraz szkół z polskim językiem nauczania na Litwie, Białorusi, Ukrainie oraz w Kanadzie.

Odsłony: 91
Pin It

Robert Miśkiewicz jest tegorocznym absolwentem naszej szkoły. Uczęszczał do klasy VIIIb, której wychowawcą była pani Małgorzata Nowaczek. Wielokrotnie informowaliśmy o licznych sukcesach Roberta zarówno na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym.

Odsłony: 80
Pin It

Galą Laureatów zakończyły się XVII Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tej edycji zawodów już od października 2018 roku, a 16 maja 2019 wzięli udział w finale. Ostatecznie wielki sukces odniósł Patryk Mierzyński z klasy VII b. Uczeń 5 czerwca 2019 roku podczas gali odebrał nagrodę i dyplom laureata od samego prorektora UWM oraz dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki i przedstawiciela Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Odsłony: 146
Pin It

Po raz kolejny udało nam się zdobyć dotację fundacji mBanku na realizację projektu „Zakręceni na matematykę”. Projekt będzie realizowany w roku szkolnym 2019/2020. Cieszymy się z pozyskanej kwoty w wysokości 16 800 zł, którą wykorzystamy między innymi na zakup atrakcyjnych pomocy dydaktycznych. Uczniowie klas IV-VIII wezmą udział w 120 godzinach zajęć rozwijających zainteresowania matematyczne.

Odsłony: 424
Pin It

Uczeń klasy VIII b – Robert Miśkiewicz, 30 maja 2019 roku wziął udział w gali laureatów konkursów przedmiotowych. Chłopiec dzięki zdobyciu tytułu laureata z trzech przedmiotów w tegorocznej edycji konkursu otrzymał zaproszenie do udziału w gali od Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl