Maciej Tur baner 1200x240n

Aktualności


Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć

Dzień, w którym odbywają się zajęcia i godzina

1.

Bedra Barbara

Odkrywam i doświadczam

Czwartek 12.35-13.20

2.

Bluj- Kołakowska Emilia

Język polski – moje okno na świat

Czwartek 13.30-14.15

3.

Ciuruś Dorota

Czytam, piszę i liczę

Środa 12.35-13.20

4.

Czerwińska-Kopcińska Anna

Warsztaty efektywnej nauki

Wtorek 8.00-8.45

5.

Dankowska Elżbieta

Z matematyką w świat

Piątek 13.30-14.15

6.

Denis Lilia

Podróż z angielskim

Środa 13.30-14.15

7.

Długaszek Wiesława

Ćwiczę matematykę

Wtorek 7.15-8.00 lub

Piątek 14.15-15.00

8.

Fanslau Alicja

W krainie literek i cyferek

Poniedziałek 11.40-12.25

9.

Furmański Krzysztof

Szkolna Liga Piłki Halowej

Piątek 13.30-14.15

10.

Giżeńska Alicja

Chcę, potrafię, działam

Piątek 8.00-8.45

11.

Górtatowska Gabriela

W krainie plastyki

Środa 11.40-12.25

12.

Hiszpańska Katarzyna

Czytam poznając świat

Czwartek 11.40-12.25

13.

Jabłońska Katarzyna

Matematyczne potyczki

Piątek 13.30-14.15

14.

Kamoda Krystyna

Ładnie piszę

Środa 12.35-13.20

15.

Kaniecka Małgorzata

I ty zrozumiesz  angielski

Czwartek 12.35-13.20

16.

Klimek Joanna

Czytam, piszę i rachuję

Środa 12.35-13.20

17.

Kołodziejska Mariola

Wiem co jem

Środa 13.30-14.15

18.

Komorowska Lidia

Rozwijam skrzydła

Czwartek 11.40-12.25

19.

Kotłowska Aleksandra

Zabawy z językiem polskim

Środa 13.30-14.15

20.

Kuchnio Anna

Z angielskim za pan brat

Czwartek 12.35-13.20

21.

Kuta Anna

Potyczki z językiem

Piątek 8.00-8.45

22.

Łubińska - Salej Wioletta

I czwartek miesiąca

9.00-10.00

23.

Macikowska Justyna

Lubię niemiecki

Poniedziałek 13.30-14.15

24.

Malinowska Jolanta

Odkrywam świat

Wtorek  13.30-14.15

25.

Mazińska Agnieszka

Lubię czytać

Wtorek  13.30-14.15

26.

Michałowski Mariusz

Szkolna Liga Piłki Halowej

Wtorek 14.15-15.00

27.

Nowaczek Małgorzata

Małymi krokami

Piątek 12.35-13.20

28.

Olewniczak Jolanta

Spotkania z przyrodą

Piątek 8.00-8.45

29.

Olszewska Beata

Potrafię czytać

Piątek 8.00-8.45

30.

Olszewska Dorota

Język polski na co dzień

Środa 14.15-15.00

31.

Palińska Jolanta

Zrozumieć historię

Młodzi odkrywcy – sekcja 5 Brygady

Wtorek  14.20-15.05

Spotkania nieregularne (piątki – soboty)

32.

Paliński Włodzimierz

Sekcja 5 Brygady

Niedziela

33.

Pączkowski Daniel

Rada wolontariatu

Czwartek 13.30-14.15

34.

Piotrowski Radosław

Bezpieczeństwo ruchu drogowego

Piątek 13.30-14.15

35.

Piotrowski Ryszard

Świat odkrywamy

Wtorek 14.15-15.00

36.

Prus Izabela

Spotkania z geografią „Przez lądy i oceany”

Czwartek 13.30-14.15

37.

Prus Katarzyna

Mały ratownik

Wtorek 8.00 – 8.45 lub 10.40-11.25

38.

Pyrzanowska Bogumiła

Rozwijam się manualnie

Wtorek 14.15-15.00

39.

Pyza Dorota

Kreatywnie w szkole

Wtorek 11.40-12.25

40.

Romaniuk Ewa

Chętnie tworzę

Piątek 8.00-8.45

41.

Rosiak Łukasz

Dookoła świata

Poniedziałek 14.15-15.00/

Środa 14.15-15.00

42.

Ruszkiewicz Małgorzata

Piłka siatkowa

Wtorek  13.30-14.15

43.

Rykaczewska Dorota

Podróże w czasie

Wtorek 7.15-8.00

44.

Rykaczewski Grzegorz

Przez wieki

Czwartek 14.20-15.05

45.

Ryszka Elżbieta

Z językiem polskim za pan brat

Wtorek 14.20-15.05

46.

Ryszka Wioletta

Spotkania z poezją „Lubię wiersze”

Wtorek 12.35-13.20

47.

Sarnowska Justyna

48.

Sarnowski Zbigniew

Zabawa z bieganiem. Żywienie w drodze do mety.

Poniedziałek 14.20-15.05

49.

Sawicka Anna

Badamy i odkrywamy świat

Czwartek 14.20-15.05

50.

Sękowska Ewa

Ćwiczę język niemiecki

Środa 14.15-15.00

51.

Siecińska Agnieszka

Pokonać trudności

Poniedziałek 13.30-14.15

52.

Sitnik Anna

Rozwijam się wokalnie

Środa 12.35-13.20

53.

Skrzypczyńska Magdalena

Łamigłówki mądrej główki

Środa 13.30-14.15

54.

Smułkowska Katarzyna

Lubię fizykę

Czwartek 14.20-15.05

55.

Smułkowski Piotr

Spotkania z komputerem

Piątek 12.35-13.20

56.

Staręga Ilona

Lubię siebie

Środa 13.30-14.15

57.

Szczegielniak Andrzej

Tenis stołowy

Wyjazdy na basen

Środa 13.30-14.15

Dwa razy w półroczu

58.

Świst-Piotrowska Danuta

Program szachy

Czwartek 12.35-13.20

59.

Traczyk Tomasz

Programowanie nie jest trudne Środa 14:20-15:05

60.

Tur Maciej Lubię świat komputerów Czwartek 11:40-12:25

61.

Wasilewski Zbigniew Na siatkarskim parkiecie Piątek 14:20-15:50

62.

Wieczorek Olena

Przygoda z angielskim

Przygoda z rosyjskim

Wtorek 8:00-8:45

Środa 13:30-14:15

63.

Wierzchowska Anna Pierwszak w szkole Środa 12:35-13:20

64.

Wierzchowski Jakub Szkola Liga Piłki Halowej Wtorek 13:30-14:15

65.

Wiktorowicz Małgorzata Czytam, piszę i liczę Środa 12:35-13:20

66.

Włodarski Jacek Śpiewamy dla Boga Czwartek 13:30-14:!5

67.

Wolf-Marszałkiewicz Joanna Origami Wtorek 13:30-14:15

68.

Wróbel Lucyna Doskonalimy swój angielski Poniedziałek 13:30-14:15

69.

Zabawa Małgorzata Grupa liturgiczna Piątek 14:20-15:05

70.

Zdziebłowska Anna

Program szachy

Nastawiam się na działanie

Czwartek 12:35-13:20

Poniedziałek 12:35-13:20

71.

Zielińska Agnieszka Świadomie decyduje Czwartek 9:15-10:00

72.

Zieliński Jan Świadomie wybieram Czwartek 14:15-15:00

 

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions