Maciej Tur baner 1200x240

20190304 111356W dniu 04.03.2019r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom". Do eliminacji przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkoły średniej z terenu gminy. Eliminacje były przeprowadzone w formie testu pisemnego.

Nad przebiegiem turnieju czuwała komisja składająca się z przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w Iławie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych będą reprezentować gminę w eliminacjach powiatowych.

            Kategoria klas od I-VI

I miejsce – Tomasz Szałkowski – Szkoła Podstawowa im. Józefa Bema w Suszu

      Kategoria klas VII,VIII i III gimnazjum

I miejsce – Damian Polak – Szkoła Podstawowa im. Józefa Bema w Suszu

II miejsce – Damian Tomczyk – Szkoła Podstawowa im. Józefa Bema w Suszu

Nagrody zwycięzcom wręczyli Burmistrz Susza p. Krzysztof Pietrzykowski oraz przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej w Iławie

Na zakończenie turnieju p. Krzysztof Pietrzykowski pogratulował laureatom, jak również wszystkim uczestnikom chęci do nauki, a opiekunom podziękował za trud włożony w przygotowanie młodzieży, podkreślił również, że „zdobyta wiedza bez wątpienia przyda się w życiu codziennym…”

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions