Maciej Tur baner 1200x240

20190118 082132Karnawał w pełni. Czas balów i zabaw. Dzieci uwielbiają takie wydarzenia i czekają na nie z zapartym tchem. 18 stycznia odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Bal poprowadziły p. D. Pyza, p. B. Bedra i p. K. Hiszpańska, które w rytm skocznej muzyki zagrzewały wszystkich obecnych na sali do wspólnej zabawy. Starannie przygotowane przez rodziców, fantazyjne stroje ubarwiły salę gimnastyczną.

Uczniowie z klas I chętnie bawili się na udekorowanej sali gimnastycznej. Różnorodność kostiumów i pomysłowość utwierdzała wszystkich w przekonaniu, że do balu karnawałowego każdy przygotowywał się z wielką starannością. Na parkiecie królowały wróżki, księżniczki. Nie brakowało piratów, kowbojów i duchów. Na sali był również ratownik.

Były tańce i węże w rytmie przebojów, nie zabrakło konkursów i innych atrakcji. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions