Maciej Tur baner 1200x240

20190118 095541Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków  i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 18 stycznia 2019 roku. Na pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, duchy, piratów, policjantów, żołnierzy, indianki …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Bal poprowadziły trzy panie, które od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Wszyscy  wykonywali różnorodne zadania. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions