Maciej Tur baner 1200x240

000Ciekawy pomysł na atrakcyjny początek weekendu zaproponował Samorząd Uczniowski zapraszając wszystkich chętnych do udziału w wycieczce na nocny maraton filmowy do kina w Grudziądzu. Zainteresowanie było ogromne, zabawa doskonała, atmosfera niepowtarzalna, a zorganizowanie wyjazdu wpisało się doskonale w oczekiwania uczniów, bo taka jest właśnie rola Samorządu Uczniowskiego.

Dwa filmy połączone fabułą baśniowego świata, oparte na powieści J. K. Rowling (autorki bardzo popularnej serii o Harrym Poterze) pt. „Fantastyczne Zwierzęta” to doskonała okazja na przeniesienie się w tajemnicze uliczki pełne czarodziejskiej przygody, magii i tajemnic. Seans zakończył się dopiero po północy, ale to ani na chwilę nie wpłynęło na kondycję uczniów, którzy zachwyceni wyjazdem i rozśpiewani wracali bezpiecznie do domu. W Suszu, przed szkołą czekali na nich rodzice, rodzeństwo i opiekunowie, a niektórzy uczestnicy wyjazdu udali się na także na nocny maraton sportowy w Centrum Sportu i Rekreacji. Jak widać nocna pora sprzyja młodym ludziom, którzy potrafią się doskonale bawić. Przed filmem był także czas na wspólny posiłek, drobne zakupy i przede wszystkim integrację społeczności uczniowskiej. Bo tylko dobrze zintegrowane środowisko uczniowskie tworzy sprawnie funkcjonujący Samorząd Uczniowski, organizujący takie przedsięwzięcia, o które sami uczniowie zabiegają i w których chętnie uczestniczą.

W wyjeździe wzięło udział 52 uczniów pod opieką nauczycieli: p. Agnieszki Zielińskiej, p. Bogumiły Pyrzanowskiej i p. Elżbiety Dankowskiej. Bardzo dziękuję Paniom, że poświęciły swój wolny piątkowo-weekendowy czas na wyjazd z uczniami, a wszystkim uczestnikom za pełen pozytywnych wrażeń wyjazd, który mam nadzieję jeszcze powtórzymy.

Daniel Pączkowski

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions