Maciej Tur baner 1200x240

IMG 2138„Uśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje” pod takim hasłem 5 października br. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”. I właśnie ten symbol i uśmiechnięte buzie uczniów były bardzo widoczne tego dnia w naszej szkole.

Koordynatorem akcji wśród uczniów kl.I-III była p. Beata Olszewska, która wspólnie z uczniami klasy IIIc przygotowała plakaty i uśmiechnięte buźki, które rozdano wszystkim uczniom. Dzieci z innych klas odwzajemniły się szczerymi uśmiechami a nawet wspólnie odśpiewanymi piosenkami. Starsi uczniowie równie chętnie przyklejali emotki uśmiechu do ubrań, zachęcając do akcji również pracowników szkoły. Na przerwach odbywały się konkursy, podczas, których wybierano najpiękniejsze uśmiechy. Uśmiech tego dnia był po prostu zaraźliwy.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions