Maciej Tur baner 1200x240

20181004 123303W dniu 04 października 2018 r. uczniowie klasy II b ( wych. Barbara Bedra) gościli ważnego gościa, panią  Agnieszkę Wrzesińską - lekarz pediatra.  Celem spotkania było propagowanie zachowań prozdrowotnych tj.: zdrowe odżywianie, dbałość o zdrowie i higienę osobistą. Uczniowie dowiedzieli się, na czym polega praca lekarza i zapoznali się z podstawowym sprzętem lekarskim.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w rozmowie z gościem. Spotkanie połączone było też z akcją Ogólnopolskiego Głośnego Czytania. Pani doktor przeczytała dzieciom fragment opowiadania z książki Renaty Piątkowskiej pt.: " Co się stanie na leśnej polanie czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków".

Uczniowie  w podziękowaniu za przekazanie wielu cennych uwag na temat zdrowego trybu życia wręczyły pani doktor podziękowanie i jesienne drewniane jabłuszko. Pani Agnieszka również przygotowała niespodziankę. Poczęstowała soczystymi  i rumianymi jabłkami. Dzieci z apetytem je skosztowały. Ponadto za aktywność uczniowie otrzymali naklejki oraz zakładki do książek.

Dziękujemy za mile  spędzoną lekcję.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions