Maciej baner 1200x240new

DSC0487221 września 2018 roku uczniom Szkoły Podstawowej w Suszu będzie się kojarzyć z bogactwem natury, zapachem domowego ciasta, kolorami warzywnych i owocowych sałatek, smakiem soków, dżemów i innych wybornych przetworów, które można było nabyć podczas Kiermaszu Zdrowej Żywności, przygotowanego przez dzieci i młodzież we współpracy z wychowawcami i rodzicami.

Na promocję zdrowego stylu życia przybyli też lokalni mieszkańcy, którzy wraz z całą społecznością szkolną cieszyli się z obfitości i smakowitości wystawionych produktów. Uwagę niewątpliwie przykuła  estetyczna prezentacja przygotowanych dań.

          Wzorem lat ubiegłych promocji zdrowej żywności towarzyszyły Jesienne Biegi Przełajowe, czym zainaugurowano sportowy rok szkolny 2018/2019. Łącznie w zawodach wzięło 250 uczniów. Przedsięwzięcie to przygotowali oraz przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w to radosne wydarzenie.Mamy nadzieję, że zdrowe odżywianie stanie się codziennością naszego życia.

Do zobaczenia za rok!

 

Klasyfikacja najlepszych zawodników w poszczególnych pionach:

 

KLASY I:

Dziewczęta/Chłopcy

  1. Aleksandra Olszewska – I D     1. Hubert Ślusarski – I D
  2. Lena Wołyńska – I D               2. Alan Wisznicki – I B
  3. Maria Cantop – I C                  3. Wojciech Goryński – I A
  4. Julia Urbańska – I B                 4. Jan Furmański – I B
  5. Milena Mączkowska – I B        5. Michał Lipka – I D
  6. Agata Turek – I C                   6. Maksymilian Rutkowski – I C

KLASY II:

Dziewczęta/Chłopcy

  1. Lena Jaroszczuk – II B      1. Kacper Pniewski – II C
  2. Marta Włodarska – II B     2. Adam Nowakowski – II A
  3. Anna Słowińska – II D      3. Filip Paszynin – II B
  4. Maja Rzeźnikiewicz – II B  4. Igor Dąbrowski – II A
  5. Katarzyna Sobucka – II B  5. Marcel Lipka – II C
  6. Malwina Kaca – II C         6. Jan Koleśnik – II B

KLASY III:

Dziewczęta/Chłopcy

  1. Zuzanna Siecińska – III B   1. Maksymilian Godlewski – III B
  2. Alicja Iwanow – III C        2. Filip Szpindler – III C
  3. Julia Skonieczka – III C     3. Jan Teodorski – III B
  4. Kornelia Szul – III C          4. Ksawery Ślusarski – IIIB
  5. Julia Tomczyk – III A        5. Bartosz Furmański – III A
  6. Zofia Bruzda – III B           6. Jakub Łyszcz – III C

KLASY IV:

Dziewczęta/Chłopcy

  1. Emilia Kaca – IV C             1. Filip Robaczyński – IV D
  2. Kinga Barica – IV A            2. Wiktor Jaroszczuk – IV C
  3. Martyna Górnik – IV A       3. Miłosz Cichosz – IV E
  4. Julia Scheffler – IV C          4. Jakub Temrowski – IV C
  5. Gabriela Cantop – IV C       5. Sebastian Słupek – IV A
  6. Oliwia Nadrowska – IV E    6. Kacper Szczepanek – IV D

KLASY V:

Dziewczęta/Chłopcy

  1. Anna Domańska – V D           1. Michał Paliński – V C
  2. Amelia Furmańska – V D        2. Wojciech Olszewski – V C
  3. Wiktoria Siecińska – V D        3. Szymon Duszyński – V E
  4. Martyna Kopacka – V F          4. Adam Zaremba – V C
  5. Katarzyna Olszewska – V E    5. Ignacy Lewandowski – V C
  6. Zuzanna Maraszek – V F         6. Wiktor Okoński – V A

KLASY VI:

Dziewczęta/Chłopcy

  1. Paulina Skrzyniarz – VI A      1. Daniel Markowski – VI B
  2. Milena Kaminiecka – VI C     2. Konrad Furmański – VI D
  3. Małgorzata Misiak – VI D      3. Cezary Dobrzański – VI B
  4. Amelia Kaca – VI A               4. Mateusz Traczyk – VI A
  5. Kinga Szczepańska – VI A     5.Tomasz Szałkowski – VI C
  6. Anna Modrzewska – VI C      6. Tadeusz Sobucki VI A,
  7. Aleksander Trzciałkowski VI A

KLASY VII:

Dziewczęta/Chłopcy

  1. Julia Kaca – VII A              1. Maksym Furman – VII B
  2. Anna Kaca – VII A             2. Jakub Deling – VII A
  3. Julia Szmigiel – VII A         3. Damian Tomczyk – VII C
  4. Hanna Zaremba – VII B      4. Adrian Szuba – VII A
  5. Weronika Dziczek – VII B  5. Olaf Jażdżewski – VII B
  6. Jagoda Piotrowska – VII B

KLASY VIII:

Dziewczęta/Chłopcy

  1. Karolina Szczukowska – VIII D     1. Paweł Wawer – VIII A
  2. Magdalena Jeziorek – VIII A          2. Michał Stańczyk – VIII B
  3. Amelia Zdzichowska – VIII D        3. Maciej Markowski – VIII
  4. Mateusz Markowski – VIII C
  5. BrajanŻubertowski – VIII
  6. Dawid Kubiarczyk – VIII B

KLASY III GIMNAZJUM:

Dziewczęta/Chłopcy 

  1. Magdalena Barbarewicz – III E     1. Marcel Siemianowski – III D
  2. Marta Milewska – III D                 2. Oskar Bogacki – III E
  3. Daria Rakowiecka – III E              3. Szymon Goryński – III C
  4. Natalia Seroka – III D                   4. Miłosz Zawadzki – III D
  5. Alicja Markowska – III D             5. Jan Prus – III C
  6. Zuzanna Bajtus – III D                  6. Mateusz Cendrowski – III F

galeria zdjęć

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions