Maciej Tur baner 1200x240

IMG 20180425 143416Finał akcji „Zbieraj z klasą” to olbrzymi sukces dla grupy „Młodzi odkrywcy” ze Szkoły Podstawowej w Suszu. Trwający od września 2017 r. do lutego 2018 r. projekt zbiórki baterii i zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego zakończył się imponującym wynikiem 4036 pkt., co oznacza zebranie 191 kg baterii i 7690 kg elektrośmieci i zajęcie drugiego miejsca w konkursie.

W projekcie uczestniczyło ponad 1500 placówek oświatowych, a w części konkursowej 190. Wśród 5 laureatów tegorocznej edycji znalazła się Szkoła Podstawowa z Suszu. Uczniowie z opiekunem projektu Jolantą Palińska otrzymali zaproszenie na Wielki Finał. Pełne atrakcji podsumowanie odbyło się 25  kwietnia w Centrum Rozrywki Hulakula w Warszawie, gdzie oficjalnie ogłoszono wyniki konkursu.


Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców szkoła w Suszu wywalczyła II miejsce nagrodzone trzydniową wycieczką do pięciogwiazdkowego Hotelu Aquarius w Kołobrzegu z wyżywieniem i animacjami.  W trakcie gali, którą prowadzili Oliwier Janiak, specjalnie dla dzieci wystąpiły gwiazdy:  MY3, Ania Karwan z programu Voice of Poland, 4Dreamers, Kasia Łaska.  Uczniom nie zabrakło również  energii na zabawę podczas „Balonowego Show”, pokazu fitness czy dyskoteki. Do dyspozycji laureatów była również największa w Polsce sala zabaw. Wyjazd do Warszawy odbył się dzięki wsparciu Burmistrza Susza.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions