Maciej baner 1200x240zaloba

011Wielkie emocje wśród uczniów wzbudził piątkowy wyjazd do kina do Grudziądza na seans filmowy „Fernando”. Niezwykła bajka Munro Leafa opowiada historię przyjaznego byczka, który przez przypadek trafia na arenę walk. Tytułowy bohater chce jednak pozostać  sobą, nie poddaje się i pełen nadziei walczy o swoje prawa. Towarzyszą mu wyraziste i sympatyczne postacie jak np. koza Lupo. Seans uczniowie nagrodzili oklaskami, a chętnych do wyjazdu było aż tylu, że na wycieczkę podstawiono dwa autokary.

W bardzo dobrym humorze, radośni i roześmiani wybraliśmy się na wspólny posiłek, a każdy miał do wyboru mnóstwo kulinarnych atrakcji. Zobaczcie sami, jak dobrze się bawiliśmy.

Wycieczkę przygotował i zorganizował Samorząd Uczniowski pod opieką Daniela Pączkowskiego, a opiekunami byli: Jolanta Olewniczak, Dorota Rykaczewska, Agnieszka Zielińska, Wioletta Ryszka, Agnieszka Siecińska, Anna Kuta i Olena Wieczoreki. Wszystkim opiekunom dziękuję za pomoc w organizacji wyjazdu, a uczestnikom za profesjonalne zachowanie.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions