Maciej baner 1200x240new

IMG 20180105 120047Uczniów klasy IV b w dniu 05 stycznia 2018 r. odwiedził niecodzienny gość. Ogromne zdziwienie malowało się na twarzach, kiedy do klasy, kilka minut po dzwonku wszedł pan policjant. Niektórzy nawet wyglądali na lekko przestraszonych. Jednak już po chwili okazało się, w jakim celu pan asp.szt. Andrzej Bańkowski pojawił się w klasie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas ferii, a także w trakcie drogi do szkoły. Dzieci dowiedziały się, jakich zasad należy przestrzegać i o czym pamiętać, kiedy wychodzimy z domu.

Ponadto zdobyły informacje, jakie zabawy należą do tych niebezpiecznych, czego należy unikać w kontaktach z nieznajomymi, jak się zachować, gdy grozi niebezpieczeństwo. Ważnym elementem pogadanki była treść dotycząca takiego spędzania czasu wolnego, by nie zaniedbywać więzi rodzinnych oraz troszczyć się o zwierzęta.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a uczniowie swoją aktywnością i wiedzą mile zaskoczyły gościa. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania !

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions