Maciej baner 1200x240zaloba

IMG 20171111 133318 2Dyrekcja szkoły, szkolne poczty sztandarowe, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. gen. J. Bema w Suszu brali udział 11 listopada 2017 r. w miejskich obchodach Święta Niepodległości. Podczas uroczystej mszy świętej w kościele pw. Św. Rozalii w Suszu społeczność uczniowską naszej szkoły reprezentowali oprócz pocztów sztandarowych uczniowie zrzeszeni w sekcji gimnazjalnej „5 Brygady” oraz w suskich drużynach harcerskich.

 Po mszy odbył się koncert pieśni patriotycznych, a następnie uczestnicy obchodów udali się pod Pomnik Nieznanego Żołnierza w Suszu, gdzie harcerze i członkowie „5 Brygady” objęli wartę honorową. Uczniów naszej szkoły nie zabrakło również podczas zorganizowanego tego dnia III Suskiego Biegu Niepodległości zarówno w biegu głównym na 5 km jak i biegach dla dzieci.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions