Maciej baner 1200x240zaloba

IMG 20171109 102446Dnia 9 listopada br. w ramach przygotowań do Święta Niepodległości uczniowie klas gimnazjalnych zorganizowali happening niepodległościowy pod hasłem „Mamy wiele radości z okazji święta niepodległości”. Uczniowie szkoły podstawowej bardzo licznie uczestniczyli w grach i zabawach edukacyjnych. Na świetlicy w gimnazjum można było rywalizować w różnych konkurencjach, takich jak np. układanie puzzli z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego.

Uczniowie wykazywali się znajomością hymnu narodowego, układając na czas rozsypankę, Dużą popularnością cieszyły się konkurencje sprawnościowe np. bieg slalomem na Kasztance i z przyklejonymi wąsami Piłsudskiego. Dużą zręcznością trzeba było się wykazać w rywalizacji na szybkie zakładanie munduru, czy też sprawne uzupełnianie nabojami taśmy strzeleckiej. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymywali słodkie niespodzianki, a zabawie towarzyszyły piosenki o tematyce niepodległościowej.

W organizacji happeningu pomagali przedstawiciele samorządu uczniowskiego gimnazjum pod opieką p. M. Kanieckiej oraz członkowie sekcji gimnazjalnej „5 Brygady” pod opieką p. J. Palińskiej .

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions