Maciej baner 1200x240zaloba

22828959 740895526104185 338833035976386657 oW czwartek 26.10.2017 roku reprezentacja naszej szkoły brała udział w turnieju piłki nożnej o mistrzostwo powiatu. W turnieju uczestniczyło siedem drużyn z naszego powiatu: trzy szkoły z Iławy oraz po jednej z Lubawy, Kisielic, Franciszkowa oraz Susza.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rozgrywały swoje mecze. My trafiliśmy do grupy pierwszej razem z SP Kisielice oraz SP nr 1 Iława. Po wygranym meczu z Kisielicami i remisie z Iławą zajęliśmy drugie miejsce w grupie, gorszy bilans bramkowy, wynikiem czego w półfinale zmierzyliśmy się ze zwycięzcą grupy drugiej Lubawą. Niestety mecz półfinałowy, po dobrej grze i kilku dogodnych niewykorzystanych sytuacjach do strzelenia bramki, przegrywamy. W meczu o trzecie miejsce z SP nr5 Iława z powodu braku koncentracji i rozmyślaniu o przegranej w meczu półfinałowym, schodzimy z boiska pokonani plasując się ostatecznie na czwartym miejscu. Choć końcowy wynik nie zadowala to drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony grając jak równy z równym i walcząc do końca w każdym rozegranym meczu.

Skład drużyny: Mateusz Markuszewski, Wiktor Sylwanowicz, Kacper Przedpełski, Jakub Furmański, Karol Stankiewicz, Cezary Ruszkiewicz, Mariusz Duszyński, Damian Drozdowski, Kacper Jaroszczuk.

Opiekun: Krzysztof Furmański

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

I m SP nr 1 Iława

II m SP Lubawa

III m Sp nr 5 Iława

IV m SP Susz

V m SP nr IV Iława

VI m SP Kisielice

VII m SP Franciszkowo

 

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions