Maciej baner 1200x240zaloba

810 października na terenie stadionu miejskiego w Iławie przeprowadzone zostały Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła wystawiła w tych zawodach trzy dziesięcio osobowe sztafety, które spisały się bardzo dobrze. W kategorii Szkół Podstawowych II miejsce po bardzo zaciętej rywalizacji wywalczyły dziewczęta, które do samego końca walczyły o zwycięstwo.

Chłopcy w tej kategorii zdobyli III miejsce. W kategorii Wygaszane Gimnazja najstarsi chłopcy z naszej szkoły zdobyli II miejsce. W zawodach wzieło udział 5 szkół z powiatu Iławskiego. Każda z naszych drużyn zdobyła puchar oraz dyplom. Uczniów z naszej szkoły do zawodów przygotowali nauczyciele wf. Opiekunami byli: Małgorzata Ruszkiewicz, Jakub Wierzchowski, Andzrej Szczegielniak, Krzysztof Furmański.

Podium w zawodach z udziałem naszych sztafet:

SP dziewczęta:

1.SP 2 Iława

2.SP Susz

3.SP 4 Iława

SP chłopcy:

1.SP 2 Iława

2.SP 4 Iława

3.SP Susz

Wygaszane gimnazja chłopcy:

1.SP 1 Iława

2.SP Susz

3.SP 5 Iława

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions