Maciej baner 1200x240zaloba

027Ponad dziewięćdziesięciu uczniów bawiło się pod opieką nauczycieli i wychowawców na szkolnej dyskotece, której klimat doskonale odzwierciedla atmosferę panującą w szkole. Integracja z rówieśnikami to także edukacja, gdy młode umysły i charaktery poznają się nawzajem, nawiązują kontakty i przyjaźnie. W nowej ośmioletniej szkole ze względu na różnice wieku i dotychczasowy dystans wynikający z funkcjonowania dwóch odrębnych szkół (podstawowej i gimnazjum), trwa integrowanie obu środowisk.

 

Najważniejsze, że zabawa się udała. Na parkiecie najlepsi okazali się: Natalia Pietrasik, Kamil Konkol, Julia Markowska, Kacper Budzelewski, Wiktoria Woźniak i Kornelia Modrzejewska. Gratulujemy umiejętności i zdobytych nagród! Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu dyskoteki wolontariuszom z klasy 7a i 7c. 

Opiekunami na dyskotece byli: p. Jolanta Olewniczak, p. E. Romaniuk, p. W. Ryszka, p. J. Wolf-Marszałkiewicz, p. D. Rykaczewska, p. G. Rykaczewski, p. Z. Wasilewski, p. B. Pyrzanowska oraz p. D. Pączkowski. Nagłośnienie przygotował p. R. Piotrowski.

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions