Maciej baner 1200x240zaloba

DSC024954.09.2017 roku o godzinie 9.00 w hali CS i R w Suszu uroczyście zainaugurowano nowy rok szkolny 2017/2018. Apel rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego. Powitano wszystkich gości i głos zabrała pani dyrektor Jolanta Gierynowicz. Po serdecznych słowach powitania skierowanych do wszystkich uczniów,  rodziców,  nauczycieli i pracowników szkoły, poinformowała o zmianach, które wprowadziła reforma oświaty. Od bieżącego roku szkolnego Szkoła Podstawowa i Gimnazjum stanowią jedną placówkę – Szkołę Podstawową im. gen. Józefa Bema w Suszu, której uczniami są dzieci i młodzież klas I-VII oraz II i III gimnazjalnych.

Następnie pani dyrektor Anna Czerwińska – Kopcińska odczytała list Minister Edukacji Narodowej pani Anny Zalewskiej skierowany do dyrektorów,  nauczycieli,  uczniów i rodziców z okazji nowego roku szkolnego. 

W kolejnej części uroczystości głos zabrał Burmistrz Susza pan Krzysztof Pietrzykowski, który m.in. życzył wszystkim pomyślności i sukcesów  w nowym roku szkolnym. 

Opiekun SU pan Daniel Pączkowski w krótkim wystąpieniu podsumował pracę samorządu w minionym roku szkolnym i zaproponował uczniom udział w programie promującym wolontariat. 

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkania  z wychowawcami.

galeria zdjęć

Vinaora Visitors Counter

Powered by JS Network Solutions